Close

Красиві привітання Галині своїми словами з днем народження

Короткі і яскраві привітання Галині з днем народження на сайті Vitannya.com. Зробіть свято незабутнім і подаруйте іменинниці відмінний настрій.

Мила Галинка, вітаю тебе. В цей щасливий та чудовий день бажаю тобі добрих друзів і люблячих близьких, щасливих подорожей і впевнених прагнень, веселощів душі і неймовірною успіхів, блискучих ідей і взаємної любові.

Нехай у нашій іменинниці Галини завжди в душі буде спокій і гармонія. Дивись на світ з оптимізмом, адже все, що відбувається в кінцевому підсумку робить тільки сміливіше і сильніше. Нехай твоя дорога завжди буде висвітлена сонячним світлом, а в нічний час роль світильника на себе візьме місяць. Збери в свою колекцію свободу, мудрість, удачу та успіх, щоб вони завжди тебе оточували своєю аурою.

Бажаю тобі в день народження, моя сама красива і яскрава дівчина в світі, щоб твої помисли були чистими, твій стіл ломився від їжі і пиття, а твоє тіло було здоровим і міцним. Бажаю, Галинка, щоб ти частіше посміхалася і вірила у світле майбутнє, щоб насолоджувалася тишею і кожним подихом вітерця. В день твого народження поспішаю тебе обійняти однією з перших і подарувати твій улюблений торт.

Галинка, нехай твій день народження стане початком нового життя, в якій ти ніколи не зіткнешся з проблемами, бідами і нещастями! Нехай всі негаразди забудуть дорогу в твій дім, так само як і ти, дорогу в аптеку! Будь здорова, щаслива і успішна! Найголовніше, щоб ти завжди знаходила час на чашечку кави з подружкою.

Галочка, ти даруєш всім тепло своєї душі, так нехай же, всупереч усім законам фізики, віддане тобою тепло не зменшується, а збільшується, щоб твоє чуйне серце змогло обігріти увесь світ, а світ йому відповів щедрими подарунками: щастям, благополуччям і відданою любов’ю.

Красиві привітання Галині з днем народження

Галченок, вітаю тебе з днем народження і хочу, щоб очі твої сліз не знали, щоб твої губки цілувалися, щоб щастям ти вся світилася і навколо все тобою пишалися.

Вітаю від щирого серця чудову Галину, милу і чудову дівчину. Я хочу побажати світлою і благополучній дороги життя, на якій будуть зустрічатися добрі люди і хороші друзі, яка буде радувати чудовими успіхами і справжньою удачею. Бажаю завжди бути коханою, бажаною і щасливою.

На відміну від багатьох тут присутніх, які знають Вас вже довгі роки, я познайомився з Вами порівняно недавно. Але, хоч і кажуть, що треба з’їсти пуд солі, щоб по-справжньому пізнати людину, вже при першій зустрічі з вами я зрозумів, що Ви — свою людина. Знаєте, як сигнал у літака «свій — чужий». З тієї пори моя впевненість в тому, що Ви — своя, тільки збільшується. Дорога Галино! Я радий, що і Ви побачили в мені «свого». Сердечно вітаю Вас з Днем народження та бажаю міцного здоров’я і сімейного благополуччя. Удачі у всіх Ваших починаннях!