Close

Красиві привітання Тетяні своїми словами з днем народження

Самі красиві і зворушливі поздоровлення Тетяні з днем народження. Добрі побажання у віршах і прозі для дорогій іменинниці і відмінний настрій буде забезпечено. Заходь на Vitannya.com.

Усміхайся частіше і щастя посміхнеться на зустріч тобі. З днем народження, молода і красива Тетяна. На піку своєї молодості не здавай позиції і продовжуй також безтурботно і весело пурхати по життю. Молода, пустотлива, немов метелик навесні, хай тебе оберігає твій ангел за спиною. Завжди такою щасливою будь і всіма улюблена. Нехай буде благополуччя в будинку і сім’ї у тебе, на роботі пориви до творчості і вічне натхнення. Хай дні і миті будуть прекрасні. Візьми від життя найкраще і тепле, не прожигай даремно час і не зупиняйся на досягнутому. Нехай невичерпне джерело щастя дзюрчатиме. Не випадкових бажаю зустрічей і рішень. Щоб нарешті знайти свою справжню любов тобі вдалося легко і просто. Не сумуй і менше сліз, хай очі завжди сяють від щастя, випромінюючи добро й глибину твоєї душі.

Вітаю з Днем Народження. Твоє ім’я, Таня, оспівували багато, в тому числі і Пушкін, але ти і сама це прекрасно знаєш. З святом тебе, нехай люди частіше згадують про всіх твоїх хороших якостях, ніж про твоїх історичних і літературних тезках.

Мила Танюшка, вітаю з днем твоїх іменин. Хай добрий ангел охоронець веде по життю доріжками стежинами любові і віри, в потрібні моменти переносить через яри проблем і прірви розчарувань, і стежить, щоб у цій подорожі у тебе завжди був за плечима рюкзак непохитної надії.

Дорога Тетяно! Бажаємо тобі завжди залишатися такою ж яскравою і значущою особистістю. Завжди вміти поєднувати в собі сильний характер і душевну м’якість, твердість у вирішенні питань і кокетливу жіночу емоційність. Бажаємо завжди виробляти самі позитивні враження завдяки природженої грації, інтелігентності і приємними манерами. З днем народження!

Дорога моя Танечка, я дуже шкодую про те, що не можу бути зараз поруч з тобою, але ти ж знаєш, що всі мої думки наповнені лише тобою. В твоє свято, у день твого Ангела, я шлю тобі це вітання, в надії, хоч трішки підняти тобі настрій, подарувати тобі частинку своєї душі, свого позитиву і своєї любові. Тетянка, я дуже хочу скоріше опинитися поруч з тобою, тебе обійняти, взяти за руку, поцілувати, пригорнути до себе, і прошепотіти тобі на вушко про те, як сильно я тебе люблю. Але, нажаль, нас розділяють кілометри, але це тільки фізична відстань, адже душею я завжди поруч з тобою, завжди тебе оберігаю від проблем, бід і негараздів. Я хочу бути твоїм Ангелом-Хранителем. Я хочу завжди бути поруч з тобою і захищати тебе від усього лихого. А поки мене немає поряд, нехай думки про нашу любов зігрівають тебе. Вітаю тебе зі святом і люблю!

Красиві привітання Тетяні з днем народження