Close

Гарні побажання дівчині з добрим ранком у прозі

Завжди тільки самі креативні побажання доброго ранку для дівчини тільки на Vitannya.com. Побажання від наших творчих авторів – кращий спосіб порадувати дівчину.

Ось і пройшла нічна імла, і сонечко освітило верхівки дерев, разукрасило ранковими фарбами дахи будинків. Починається новий день і ранок дарує свіжість і впевненість у власних силах. Місто після темної ночі починає оживати. Прокинулися автомобілі і своїми гудками розбурхують ранкову тишу. Ароматний запах кави змушує відкрити очі. Ти ніжно потягиваешься і солодко зеваешь. Кохана, доброго ранку! Подивися, який сьогодні чудовий день. Подивися, як по-особливому світить сонце. Я спеціально для тебе додав в ньому яскравість. Послухай, як щебечуть птахи в твою честь. Відчуй, які аромати дарує тобі світанок. Це все для тебе. Нехай промінчики сонця завжди висвітлюють тобі дорогу. Тільки для тебе цей світанок і цей новий день. Доброго ранку, кохана!

Засинала ти кошеням — за ніч вушка підросли, прокидайся, мій зайченя, посміхнися і потягнися.

Доброго ранку, кохана! Мила моя, гарна, ненаглядна, найдорожча, так приємно було засинати, знаючи, що прокинуся у цих ніжних обіймах. Коли в моєму житті є ти, я безмежно щасливий чоловік. Нехай день буде для тебе безтурботним, добрим і легким, щоб ввечері ти знову чекала б мене з цією ніжною посмішкою, в яку я вже давно і нескінченно закоханий.

Усміхнися, люба, глянь у вікно — для тебе сяє неймовірне сонце, пливуть пухнасті хмари! Починається день, який подарує тобі, кохана, добро і радість! А я хочу побажати тобі чудового ранку і надзвичайно прекрасного настрою!

Малючок моя, крихітка! Так не хочеться тебе будити, але на жаль чи на щастя, новий день настав. Скоріш прокидайся! Я уявляю собі твої рожеві щічки, пухкі, смачні й привабливі губи. Ммм… А сам, тим часом, біжу швидше вмиватися, одягатися і чекаю зустрічі з тобою! Доброго ранку! Сподіваюся, воно буде для тебе по-справжньому добрим, смачним і веселим!

Гарні побажання дівчині з добрим ранком

Я хочу побажати доброго і приємного ранечку моїй чудовій дівчині, которяа ось вже який рік дарує мені щастя. Причому це щастя вона мені починає дарувати вже в той момент, коли прокидається. Дівчинка моя, ось я дивлюся на тебе, а настрій відразу піднімається. Роднуля моя, я дуже хочу побажати тобі відмінного настрою, а також продуктивної та результативної дня. Мені хочеться, щоб ти набралася сил і енергії прямо зараз, а тому я зобов’язуюсь приготувати тобі самий смачний і корисний сніданок. Дівчинка моя, я дуже хочу, щоб кожен ранок починався з відмінного настрою, яке я повинен буду забезпечити тебе. А ще я хочу заборонити тобі грати в телефон і дивитися твої улюблені фільми, тому що вони просто забирають у тебе час твого дорогоцінного сну. Нехай кожен твій день буде сповнений приємних миттєвостей.