Close

Побажання хлопцеві з добрим ранком своїми словами

Найкращі душевні побажання своїми словами з добрим ранком для хлопця тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим ні одного хлопця.

Коханий, прокидаючись, ти стрибаєш з парашутом з літака сновидінь. Я бажаю тобі парити в просторі позитивних емоцій під куполом відмінного настрою! Нехай приземлення на майданчик нового дня буде красивим і радісним.

Доброго ранку, котик. Як спалося? Які сни ти бачив? Ти настільки мило виглядаєш сплячим, що так і хочеться затискать, защипати, задушити в обіймах. Пупс ти. Не можна таким милим бути. Знаєш, мені здається, що ми були знайомі колись у попередньому житті. Інакше, як би ми могли розуміти один одного з півслова? Здорово, все-таки, що ми знову зустрілися – адже було б прикро втратити один одного в століттях тільки з-за якоїсь безглуздої реінкарнації. Пам’ятаєш, як у пісні із фільму “31 червня”: “розлучитися при світлі зірок на краю землі”? Добре, що нас така доля минула. Ні, я не могла тебе не полюбити. Це ж ти. Ти один такий. З тобою затишно і легко. Коли ти поруч, питання і проблеми зник ають, залишається тільки ніжність до тебе. А ще ти дуже гарний. Правда-правда. Мій хороший, ти самий кльовий котик у світі. З тобою замурчательно

Коханий, настав прекрасне, дивне ранок, пустотливі промінчики танцюють по кімнаті. Пора прокидатися! Нехай сьогоднішній день буде виключно добрим, а настрій неймовірно чудовим.

Мені так важливо прокидатися і чути запах твоєї шкіри, провести пальцями по твоєму плечу, поцілувати тебе і сказати: «Доброго ранку, мій хороший». Нехай так починається кожен наш день!

Мій прекрасний чоловік, улюблений кожною клітинкою і всією душею, добрий ранок! Нехай цей прекрасний день порадує тебе, принесе дивовижні емоції і зачарує можливостями. Ніжно цілую тебе і бажаю дивовижного дня!

Побажання хлопцеві з добрим ранком своїми словами

Світ прокинувся такий чистий і ніжний, як новонароджене немовля, і ти прокидайся, кохана, виплутуйся з павутини снів і подивися на оновлений ранковий світ, який радісно чекає на тебе, щоб поділитися своїми новинами. З кожним новим ранком я люблю тебе все сильніше, а тому і світ стає прекраснішим.

Швидку ранкову допомогу замовляли? Вам рекомендований наступний спектр реабілітаційних процедур: ін’єкція бадьорить кофеїном, сеанс контрастного душу, біг підтюпцем по маршруту спальня — ванна кімната — кухня. Весь процес курирує досвідчена і любляча медсестра. З добрим ранком, кохана!

Шкода, що в нашій мові так мало слів, щоб висловити всю мою любов до тебе. Скажу тобі лише одне. Не на землі, не на іншій планеті, ні в іншій галактиці немає створіння, яке б любило тебе більше, ніж я. Ти мені дуже потрібен, ти став частиною мене. Ти зумів поділити моє життя на дві частини, і тепер настала друга частина за межею нашої зустрічі, частина в якій я абсолютно щаслива.