Close

Побажання коханому чоловікові з добрим ранком у прозі

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для чоловіка на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Бажаю прокинутися в чудовому настрої і не втратити оптимізму цілий день! Він обіцяє так багато, дай Бог, тільки хорошого!

Бажаю самого доброго і чудового ранку. Бажаю солодкого пробудження і великих цілей, бажаю чарівного настрою і ранкової бадьорості, бажаю нереально чудового самопочуття і бравого натхнення, приголомшливою енергії і припливу сил.

Ось вже сонечко піднімається вище і ніжно заглядає в твоє віконце. Його перші промінчики кидаються в твою кімнату і через кілька секунд твоє вродливе обличчя починає сяяти, мов сонце. Приходить ранок приносить у ваше життя багато надії і приємних очікувань. Нехай всі твої заповітні мрії збудуться в кращому вигляді. Нехай це неповторне ранок стане вранці нових відкриттів і приємних відчуттів для тебе. Нехай кожна мить твого життя, яку принесе це ранок, подарує тобі посмішку, радість і удачу! З добрим ранком!

Щоранку — нова особлива глава в життя. Нехай початок цього чудового дня віддасть тобі свою бадьорість і позитив, щоб кожне діло було «батьком» успішних ідей. Я дарую тобі світло цього ранку, коханий, як і свою любов!

Якщо ти вже розплющив очі, то я хочу побажати тобі такого ж солодкого, красивого, ніжного, приємного і доброго ранку, як моя любов до тебе!

Побажання коханому чоловікові з добрим ранком

Мій милий обожнюваний красень! Нехай твій ранок починається з приємного: чашки чаю, підсолодженого добрими новинами, сонячного сяйва, що дарує бадьорість і позитив, улюбленої музики, ефективно поліпшує настрій! І нехай чудесне початок дня забезпечить його подальший рух у напрямку радості!

Скоріш прокидайся, тебе давно чекає безліч радісних сюрпризів. По-перше, це рюкзак удачі у твоєму ліжку, по-друге, авоська щастя десь поряд і тюк неймовірного радісного настрою! Це мені довелося залишити їх самому дорогій для мене людині на зберігання. Бережи ці речі і використовувати за своїм розсудом. Я думаю, ти тільки збільшити їх кількість. Ранкові сюрпризи на цьому не закінчуються, якщо ти озирнешся, то побачиш, як весь світ радий твоєму пробудження. Адже цілу ніч, він нудьгував без тебе! Скільки всього попереду нового і незвіданого чекає нас з тобою! Тому не варто лінуватися, а швидше відкрити вікно і зітхнути вітер, який несе тільки самі хороші зміни. Нехай він принесе і те, про що давно мріє. А я допоможу цього збутися, адже вдвох збільшувати щастя набагато цікавіше!

У природи немає поганої погоди. Ось і сьогоднішній ранок тому приклад. Нехай трошки мрячить дощик, але він зовсім адже не заважає побачити прекрасне народження дня. З добрим ранком, мій самий коханий чоловік на землі. З добрим і самим щасливим вранці. Нехай ранок подарує тобі гарний настрій, нехай воно буде стартом для вдалого дня. Бажаю, щоб сьогодні збулася твоя мрія, щоб все у тебе вийшло на вищому рівні. Удачі, успіху і везіння на сьогоднішній день, я бажаю тобі від усієї душі, мій єдиний.