Close

Християнські привітання з днем народження у прозі, своїми словами, українською мовою

Підібрали оригінальні християнські привітання з днем народження у прозі, своїми словами, українською мовою для добрих та щиросердечних привітань.

Збірник найцікавіших християнських привітань з днем народження

Нехай береже ваші роки та зміцнює здоров’я Господь Бог! З Днем Народження! Нехай ангел небесний вас сьогодні обійме крилом і на душі стане тепло і спокійно! Нехай ваше серце до країв наповняється Божою любов’ю, нехай ваші земні дні будуть сповнені радості, добра та добробуту! І нехай ваше життя буде схожа на райський сад, де немає місця образам, сваркам та розчаруванням! З Божою допомогою йдіть уперед, назустріч мріях, не згадуйте про минуле, не впускайте у свою свідомість похмурі думки! Нехай дорога вашого життя буде рівною та прямою, а вашими вірними супутниками нехай будуть віра, любов і вічна надія! Благословляйте тих, хто йде поруч з вами, любіть життя таким, яке дарує вам Господь! Нехай Божа милість і благість супроводжує у нелегкому шляху земного життя!

Нехай небо у цей день пошле тобі радість і світлу надію, хай Бог тебе благословить і обдарує щастям. З днем народження тебе! Нехай життя твоє буде сповнена благих діянь, добрих вчинків, великодушністю й милосердям, співчуттям бідним й вірною допомогою хорошим людям.

Вітаю дитя боже з іменинами. Бажаю благих вістей, добродійства та чистих помислів. Радощів мирських, духовного зростання і процвітання. Повну чашу щастя та міцного здоров’я. Живіть у мирі та злагоді!

Нехай Бог благословляє і пошле міцне здоров’я і чисту любов тобі у день твого дня народження. Нехай душа твоя буде відкритою і вільною, нехай життя буде праведним і щасливим, хай серце прагне до благих діянь та вірної допомоги людям.

Бажаю, щоб у твоєму житті були лише приємні події, а поруч були вірні друзі. Бажаю, щоб тебе завжди переповнювала невичерпна енергія для здійснення усіх твоїх бажань й допомоги людям. Нехай усе життя буде безхмарним і яскравим, а у душі панує затишок, мир, любов і щастя. Якщо говорити коротше, то з усього серця бажаю тобі прожити життя як у раю, під ніжними обіймами Бога. З Днем народження!

З днем народження! Нехай ангел завжди ходить поруч з тобою, оберігаючи від біди та нещастя. Доброти душевної, не бути заздрісним, і радіти з того, що пропонує Господній день.

Хай вам Бог пошле смиренність, здоров’я, сил, радості, веселощів! З Днем Народження! Нехай усі ваші страждання й терпіння буде вам на порятунок, а нам стануть прикладом! Нехай буде щастя в тому, що ви творите добро! Нехай ваші молитви будуть теплими та щирими, що виходять із найпотаємніших куточків душі! Бажаємо вам Божої благодаті, духовної радості, здоров’я, кріпості духовних й тілесних сил на многії літа! Нехай небесні благословення сьогодні привнесуть до вашого життя радість і душевний спокій! Нехай мелодія небес прикрасить це свято! Бажаємо вам духовно зростати, і бути чудовим світлом для своїх близьких людей! Нехай вас Бог благословляє і міцно тримає на шляху, нехай вашу віру зміцнює і не дає вам пройти мимо цілі! Нехай ваша хода буде направлена до блага! Нехай збереже вас всещедрий Господь на всіх шляхах життя!