Close

Прикольні привітання колезі з днем народження у прозі

Прикольні поздоровлення для колеги – незабутній подарунок від наших авторів. Портал Vitannya.com – зібрав веселі і смішні побажання співробітнику фірми.

Колега, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі зірок з неба, щастя в душу і мільйон на дрібні витрати! Нехай улюблена робота тебе заворожує, а досягнення підносять до небес! Радості тобі, поменше гидот, більше солодощів і прекрасного настрою!

З днем народження, колега. Бажаю ніколи не тягнути кота за хвіст і завжди впевнено йти до вершин успіху, а ще бажаю нервів, як канати, здоров’я, як скеля. Нехай в твою світлу голівоньку приходять світлі ідеї, нехай твоє розкішне життя приходять шикарні можливості.

Суперского людини і чудового колегу з днем народження. Нехай по роботі буде пруха, а в житті суцільна везуха, нехай бабло капає на кишені, а щастя буде щирим, світлим і вади.

Знаючи, що Ви так не любите цей день, ми вирішили скромненько заглянути до Вас в кабінет і все-таки привітати Вас. Ми хочемо, щоб Ви залишалися молоді душею і ще багато років були біля керма. Завдяки Вам наш колектив вічно молодий, і продовжує молодіти. Багатогранність, безсумнівний талант, дар передбачення – ось той далеко неповний список якостей, за які ми так цінуємо. Дорогий іменинник! Дозвольте побажати Вам здоров’я, наповнити келихи шампанським і осушити їх до дна.

Вітаємо вас, колего, з цим ювілейним Днем Народження! Нехай робота вас тільки радує і надихає на нові подвиги, відкриття і захоплення. Не дозволяйте собі засмучуватись через дрібниці, сумувати, адже в житті завжди можна знайти позитивні моменти. Наш трудовий колектив дружний незважаючи ні на що! Ми бажаємо вам особистих успіхів, цікавої роботи і заохочень від начальства як у матеріальній, так і в словесній формі. Щастя вам, колего!

Прикольні привітання колезі з днем народження

В такий важливий і значимий день я бажаю тобі багато щастя, любові, міцного, як алмаз, здоров’я, і два квитка туди, де вічно сяє сонце і морський бриз віє! Нехай твій гаманець розпирає від задоволення, адже я бажаю, щоб він завжди був ситий грошима!

Нехай кожне збіг обставин буде щасливим, що випадає шанс часто повторюваним, а кар’єрна драбина оснащена самим швидкісним і безпечним підйомним механізмом. Колега, бажаю, щоб у кожному новому році твоєму житті численні добрі побажання залишалися незмінною традицією і неухильно виконувалися!

Сьогодні ми раді привітати нашого дорогого колегу з іменинами. Вітаємо тебе з Днем народження! Від усієї душі бажаємо, щоб кожен новий день твого життя був наповнений оптимізмом, цікавими творчими ідеями і радісними зустрічами з друзями і близькими тобі по духу людьми. Бажаємо тобі міцного здоров’я, сімейного щастя, гарного настрою. Нехай ранковий світанок зустрічає тебе яскравими фарбами. Даруй посмішки людям, і вони з готовністю відповідатимуть тобі взаємністю! Зі святом тебе!