Close

Вітання доброго колегу з днем народження у прозі

Офіційні вітальні тексти у прозі для колеги тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати співробітника з днем народження.

Нехай день твого народження наповнюється незабутніми хвилинами! Бажаю тобі залізного здоров’я, лише відданих друзів, чистої любові, а також незліченної багатства, щоб всі бажання збулися! Нехай твоя кар’єра йде тільки вгору, адже в тебе є величезний потенціал, сила і енергія!

З днем народження, друг і колега, професіонал і просто дивовижна людина! І нехай же неймовірне задоволення і довгоочікувану гармонію приносить не тільки престижна і прибуткова робота (так-так, тут на додачу підвищення і доплата), а й іскриста любов і щастя променисте поза її!

Нас усіх зібрав тут чудовий чоловік – Мара Сергіївна, наша колега і краса колективу. Важко втриматися від невинної лестощів на адресу цієї милої жінки, яка впродовж стількох років працює пліч-о-пліч з нами – завжди готова прийти на допомогу, поділитися знаннями, дати цінну пораду, взяти участь в нашій спільній справі, і поза роботи. З Днем Народження вас, Мара Сергіївна, та нехай це свято продовжується і у будні дні.

Знаючи, що Ви так не любите цей день, ми вирішили скромненько заглянути до Вас в кабінет і все-таки привітати Вас. Ми хочемо, щоб Ви залишалися молоді душею і ще багато років були біля керма. Завдяки Вам наш колектив вічно молодий, і продовжує молодіти. Багатогранність, безсумнівний талант, дар передбачення – ось той далеко неповний список якостей, за які ми так цінуємо. Дорогий іменинник! Дозвольте побажати Вам здоров’я, наповнити келихи шампанським і осушити їх до дна.

Дорогий колего! Твоя ерудиція і кругозір — унікальні, а допомогу в різних ситуаціях — безцінна! Нехай щастя, любов і удача завжди допомагають радіти життю! Зі святом тебе!

Вітання доброго колегу з днем народження

Бажаємо стрімкої кар’єри і цікавих ділових пропозицій! Чудового настрою щодня і приємних перспектив у майбутньому! Нехай у вас все буде добре, зі святом, колега!

Колега, нехай кожен день буде радісним

і щасливим! Заразительная посмішка частіше з’являється на обличчі, знов приносять задоволення маленькі радості і великі свята в житті!

В день народження хочу побажати всього найкращого. Хай щастя буде невичерпним, здоров’я, радість міцним, а удача стане вірним супутником на життєвому шляху. І, головне, успіх в роботі ніколи не покине. Адже прекрасний працівник — прекрасний у всьому. А Ви — найкращий тому доказ!

Вітаємо з днем народження нашого колегу! Бажаємо, щоб стабільність в життя призводила до гармонії і зростання. Нехай процвітання і достаток будуть твоїми супутниками. Здоров’я, радості, розвитку, посмішок, приємних несподіванок та повного порядку в справах!