Close

Вітання колезі з днем народження смс у прозі

Офіційні вітальні тексти у прозі для колеги тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати співробітника з днем народження.

З днем народження, колега. Бажаю життя з повним комфортом, великою удачею, грандіозним успіхом і щирою любов’ю — любов’ю до сім’ї, до праці, до навколишнього світу. Нехай перспектива буде в кожному дні і в кожній ідеї, нехай радість твого серця не знає кордонів.

Позитивного настрою, розуміє керівника, підвищення на роботі, справедливих колег і задовольняє зарплати. Нехай весь рік радує міцне здоров’я, близькі люди, світлі думки. Побільше відпочинку, подорожей, знайомств з щирими людьми, щасливих днів і щоденної посмішки на вустах.

Колега, від усієї душі вітаю з днем народження і хочу побажати виправданих надій і очікувань, доброго відплати за всі старання і старанні труди, високих зарплат і щедрих премій, цікавих занять в житті і легких рішень завдань на роботі.

Я знаю, що ніщо не може перешкодити мені в досягненні своїх цілей, тому що у мене є колега, який є основним джерелом мотивації. Щасливі люди, як ви, мене радують, і дарують бажання приходити кожен день на роботу. З днем народження.

Якщо б у нас не було такого колеги, як ви в команді, завершення проектів було би лише мрією. З днем народження колега, який прибирає печаль і втому з ранку понеділка і додає яскраві відтінки до напоїв у п’ятницю ввечері. Зі святом!

Смс привітання колезі з днем народження

Ніколи не буває у мене нудного дня в офісі, в мене така весела колега, як ти. І це блаженство. З посмішкою яскравіше, ніж ясні блакитні небеса, таких колег, як ви, не знайти.

Можливо, я не самий розумний, але я доповнюю це, перебуваючи навколо розумних колег, подібних вам, прекрасна жінка. Створення великої кар’єри – це не тільки досягнення в роботі, це також створення відмінних робочих відносин з людьми навколо вас.

Зі святом, чарівна колега. Я ціную те, що наш офіс став для мене рідним. Дуже важливо підтримувати такі теплі стосунки з оточуючими. Це те, чого я навчився в роботі з такими корисними колегами, як ви. З днем народження!

Ми всі вітаємо тебе з твоїм святом і бажаємо сліпучого щастя! І нехай воно супроводжує тебе кожну мить, так, щоб ти не знала іншого життя, крім як в достатку, удачі і в оточенні які працюють бажань!

Дорогий колего! Сьогодні день твого народження! Весь наш дружний колектив вітає тебе і бажає: прагнути до кращого, досягати неможливого, перемагати обставини і процвітати в усьому! Для нас ти — взірець найкращих професійних і людських якостей!

Вітаю з днем народження, колега. Нехай новий день відкриває нові горизонти для успіху, нехай на шляху до досягнення поставленої мети не завадить ні одна перешкода, нехай робота приносить не тільки високу зарплату, але і радість, нехай кожен момент життя буде в задоволення і насолоду.