Close

Привітання літній жінці з днем народження у прозі

Класні тексти поздоровлення в прозі з днем народження для жінки тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинницю зі святом.

Нехай роки, як дороге вино, дарують смак життя, дні – радість і запаморочення від щастя. Нехай поруч завжди будуть ті, хто любить тебе і цінує, Бажаю тобі, щоб мрії збувалися, задумане – здійснювалося, а на шляху зустрічалися цікаві люди та справи.

Вітаю з усього серця чудову жінку з днем народження. Бажаю, щоб роки ніяк не позначалися на стані душі й самопочутті, щоб кожен день приносив радість і відчуття щастя, щоб близькі та рідні радували частими зустрічами та душевними розмовами, щоб у домі завжди було тепло і затишно.

Від душі вітаю Вас з днем народження. Добра, чуйна, щира, чудова, уважна, щедра, — все це про Вас. Залишайтеся такою ж променистою людиною. Бажаю Вам здоров’я і добробуту, любові сім’ї та поваги знайомих, втіхи серця і радості душі.

У день народження бажаю Вам прожити ще багато років у здоров’ї та гарному самопочутті, щоб кожен день був наповнений любов’ю близьких людей, приносив радість, посмішки та приємні хвилини. Щоб життя було наповнене цікавими подіями, а позитивний досвід прожитих років Ви передали дітям і онукам.

З Днем народження, дорога, життєрадісна і завжди молода наша красуня! Хоч і пролетіли роки молоді, помчали без сліду, зате залишили тобі стільки приємних спогадів, любові, наділили мудрістю і неоціненними миттєвостями життя. Хай у твоєму домі завжди живуть спокій і мир, а в душі цвітуть весняні сади!

Ми з усього серця поспішаємо привітати з Днем народження нашу мудру, добру й усіма шановану жінку! Нехай у цей день твоєму щастю не буде меж, а теплі побажання так і ллються рікою, гріючи душу і серце. Бажаємо, щоб сьогодні, як і багато років тому, тебе носили на руках, коханий завжди був поруч, а діти й онуки кожен день радували.

Привітання літній жінці з днем народження

Сьогодні свято для всіх нас, адже відзначаємо День народження самої доброї, милої, мудрої жінки на світі! Бажаємо, щоб у твоєму домі завжди пахло так смачно, рідні та друзі дарували море радості та лише приємні переживання. Хай дні наповняться яскравою радістю, умиротворенням, новими відкриттями й щасливими життєвими змінами.

Вітаючи вас сьогодні з величезним задоволенням! — з Днем народження, ми повинні зізнатися, що ви – справжня окраса нашого життя, для кожного – по-своєму особлива! Для когось ви одна, для іншого – колега, а комусь пощастило особливо! Для них ви – дружина, мама… Ми вітаємо вас і бажаємо завжди залишатися такою ж щасливою, якою ми знаємо вас сьогодні!