Close

Привітання з ювілеєм 75 років чоловікові у прозі

Самі запамятовуються привітання з ювілеєм чоловікові у віршах і прозі від наших кращих авторів зібрані на порталі. Незвичайні побажання для кожного іменинника.

Вітаємо з ювілеєм у три чверті століття! Кажуть, що 75 — це вік мудрості, шани, пошани і слави. А ми бажаємо, щоб для Вас він також був віком міцного здоров’я, бадьорості, радості, благополуччя й душевного родинного тепла!

Вітаю з 75-річчям. Бажаю доброго здоров’я і теплих сімейних зустрічей, благополуччя і гарного настрою, доброти душі і сердечної радості, гарної погоди за вікном і в будинку, щасливих миттєвостей, удачі і веселих спогадів.

Це тільки здається, що тобі дуже багато років. Насправді ти молодший за всіх нас разом узятих. Твоя світла душа, життєвий досвід і оптимізм, без якого просто неможливо уявити наше життя. Твій світ і доброта — все це те, що дуже і дуже нам потрібно. З ювілеєм тебе, щастя і здоров’я тобі — світлий наш чоловік.

Що можна побажати ювіляру в день його семидесятипятилетия? Звичайно, в першу чергу варто побажати здоров’я, тому що саме від цього залежать і багато інші важливі моменти. Якщо в людини не буде здоров’я, то у нього не буде нічого. Я вам бажаю завжди знаходити для себе нові сенси для життя, тому що вони підігрівають інтерес до життя. Мені хочеться, щоб ви ніколи не сумували і не завантажили, тому що життя саме по собі цікаве в будь-якому вигляді. І навіть у сімдесят років вам буде цікаво жити і дізнаватися щось нове. Я бажаю вам величезного щастя, невичерпного потоку енергії та міцного здоров’я. Нехай вся ваша подальша життя складеться саме так, як ви її собі уявляєте. Зі святом вас, дорогий іменинник! Пам’ятайте, що ви самі створюєте своє життя. Не бійтеся труднощів і змін, тому що вони завжди на краще. Удачі!

Сьогодні свій Ювілей відзначає мій улюблений дідусь, який в дитинстві вчив мене грати у футбол. Звичайно, у нас з дідом було багато захоплень, але футбол займав одне з чільних місць, бо всі були проти цього, але мені так хотілося спробувати. Тільки дідусь підтримував мене і допомагав мені. Я назавжди буду вдячний тобі за це, мій улюблений дід. Спасибі тобі за все: за поради, настанови, за заборони, за покарання – все це допомогло мені стати більш дисциплінованим. Я вітаю тебе з Ювілеєм і бажаю тобі тільки найкращого. Головне, щоб ти був здоровий, а все інше вже не так важливо, тому що все інше я зроблю за тебе. Прийшов час вже мені подбати про своє улюбленому дідусеві. Нехай здійснюються всі твої бажання, тому що ти цього вартий. А я просто захоплююся тобою, коханий дід! Впевнений, що і ти будеш пишатися мною.

Привітання з ювілеєм 75 років чоловікові у прозі