Close

Дякую за привітання, подяка за привітання з днем народження

Підібрали оригінальні слова подяки за привітання з днем народження у прозі, своїми словами, українською мовою для посмішки, доброго настрою. Збірник найцікавіших слів подяки за привітання з днем народження

подяка за привітання

Збірник найцікавіших слів подяки за привітання з днем народження

Дякую, рідні, за те, що зробили моє свято, як у дитинстві! Я відчуваю себе дитиною, яка у день народження отримує всю увагу!

Дякую за теплі слова і добрі побажання, за яскраві привітання з моїм днем народження. У відповідь хочу побажати того ж, але подвійно. Нехай у житті буде міцна любов, сильна віра і тепла надія.

Шановні друзі, щиро дякую вам за щирі привітання, які залишаться у моєму серці. Дякую за теплі слова, які на кілька хвилин подарували посмішку. Дорогі мої, ваша увага дорожче усіх коштовностей та грошей. Дякую вам!

Щиро дякую за приємні слова і сердечні вітання. Мені дуже приємно подарована увага і теплі побажання. Хочу в знак подяки побажати вам всього того, що побажали мені, але помножене на сто.

Не можу відповісти кожному, але хочу всім подякувати за теплі слова привітань, я приємно вражена і просто щаслива.

Ви всі просто супер, зробили мій день! Дякую за добрі слова!

Мені не вистачає слів, щоб висловити свою подяку! Дякую тобі за все! Така людина, як ти заслуговує глибокої поваги! Хочу побажати, щоб у житті все виходило з легкістю, а я завжди буду поруч!

Щиро дякую, що ви даруєте мені прекрасний настрій! Удачі вам. Усіх земних благ!

Як мало існує на землі людей, здатних зрозуміти мою душу, як споріднену. Дякую тобі, моя дорога, що знаходиш ті самі слова, котрі здатні достукатися до самих глибин. Люблю і ціную тебе!

Дякую від усієї душі за ваше привітання! Мені шалено приємно, що ви пам’ятаєте про мене і проявляєте увагу на мою адресу!

У твоїх грандіозно добрих побажаннях, я розтанула, як крижинка під променями сонця. Дякую за безмірну масу позитиву!

Дякую усім, хто не забув привітати! Мені це дуже приємно!

Друзі, ви – подарунки долі! Дякую, що принесли з собою ще й інші подарунки. А за те, що «днюха» була шалена – окрема вам усім подяка.

Я вас люблю, насправді мені дуже пощастило, що навколо завжди турботливі друзі!.

Син, ти моя мрія і надія моя! Дякую тобі за кожне приємне слово і безмежно пишаюся тим, що ти виріс душевною і доброю людиною!

Посилаю усім промені добра та любові за ваші теплі, та щирі слова!

Слова подяки за привітання, картинка

Красиві слова подяки за поздоровлення і побажання

Так приємно чути ваші теплі слова, саме сьогодні. Мій День народження не був би таким веселим без вашої уваги та барвистих привітань. Хочу розділити свою радість з вами і запрошую на скромне чаювання.