Close

Побажання дівчині добраніч своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами добраніч для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Побажання дівчині добраніч своїми словами, картинка

Душевні побажання дівчині добраніч

Я знаю, що сьогодні був дуже важкий день, і моя дівчинка сильно-сильно втомилася. Хочеться вберегти тебе від усіх проблем, кошеня. Спи, висипайся, мені подобається, коли ти відпочила і задоволена. Обожнюю твою усмішку, посміхнися. Нехай моєї улюбленої сняться самі добрі й цікаві сни. М’яких снів, кісонька.

Добраніч…Нехай присниться сон, який не потривожить, а залишить після себе солодку знемогу і приємні спогади. Відпочинь до світанку тілом і душею. Для дівчат це важливо, адже краса вимагає якісного сну.

Сновидіння бувають різними: добрими й поганими, приємними й кошмарними, кольоровими й чорно-білими, заспокійливими та тривожними. Я хочу, щоб тебе ніколи не турбували події іншій реальності, яку створює для нас наша свідомість. Нехай ніч, час відпочинку і спокою, принесе тобі заряд позитивних емоцій. Бажаю, щоб тобі наснилося спокійне, широке море. Море любові, щастя, гарного настрою і натхнення. Доброї ночі!

Вечір тихенько гасить свої романтичні вогні, ніч розправляє темні шовку, ангел приємних сновидінь стукає у твоє віконце. А я подумки обіймаю тебе і ніжно шепочу на вушко: “добраніч, кохана!”

Нехай ніч подарує тобі ласку і тепло рук коханої людини, а так само ніжний поцілунок на ніч. Тому, що ти гідна всього найкращого, ніжності, ласки й прекрасного дотику ніжності. Твоє волосся, немов ріки молочного шоколаду, випромінюють аромат і нагадують справжній благородний атлас, твої руки тонкі й ніжні, немов шиї прекрасних білих лебедів, а твої губи дуже ніжні й червоні, немов пелюстки прекрасних троянд, а очі виблискують, немов справжні дорогоцінні камені. Нехай подорож у світ снів буде для тебе, наче казка зі світу Принцес – на золотій кареті ти підеш купатися до моря пелюсток троянд, на березі якого пісок складається з дрібного золотистого пилу. Нехай море подарує тобі незабутні враження і виконання найпотаємніших мрій і фантазій.

Побажати дівчині добраніч своїми словами, картинка

Побажання дівчині добраніч своїми словами

Пісенька моя, ластівко моя, сизокрила, мелодія моєї душі, квітка багряна моя, любов моя! Як же я щасливий, побажати тобі спокійного, безтурботного сну! Нехай твої турботи вляжуться на сьогодні, і ти солодко прикриєш повіки! Нехай твої думки розчиняться в бажаннях і планах на завтрашній день! Бажаю тобі повітряного польоту в казковий світ снів, де ти вдосталь відпочинеш душею і тілом, де не дістануть тебе турботи й повсякденна суєта! Відпочивай моя радість і набирайся сил для того, щоб завтра творити великі та добрі справи! Нехай нічний небосхил огорне тебе чарівним покривалом і понесе в країну солодких снів! Нехай царство Морфея розкриє для тебе великодушні обійми та не випускає тебе з них до самого ранку! Бажаю тобі посміхатися у сні й наяву, бажаю тобі бачити себе щасливою  уві сні, і наяву, моя краса! Засинай, моя лапочка, і ні про що не думай до завтра!