Close

Побажання хлопцеві спокійної ночі в смс своїми словами

Найкреативніші побажання в смс надобраніч для хлопця на нашому сайті Vitannya.com. Незабутні і добрі побажання для ваших коханих.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Настає ніч, і я тобі бажаю в ній розчинитися до ранку і, як кіно, подивитися прекрасні кольорові сни. У цих снах, коханий, я хочу бути в самій головній ролі, так само як і в твоєму житті.

Нехай чарівна ніч, нехай витончені сни.

Нехай всю ніч тебе зігріває полум’я нашої любові.

Любий мій, коханий, цілу і обіймаю тебе ніжно-ніжно. Кожна хвилина розлуки змушує мене сумувати, так що швидше лягай спати, щоб ми зустрілися у світі снів і до ранку дарували один одному ніжність і любов. Спи спокійно, рідний. Доброї ночі.

День з тобою був незабутнім! У мене океан позитивних емоцій і вражень! З посмішкою на обличчі і радістю в душі я лягаю спати, мріючи про майбутніх зустрічах з тобою* Люблю, сумую… Солодких снів*

Нехай сон візьме у свій полон твої сильні та ніжні руки, твої міцні плечі, бездонні очі і милу посмішку. І в цьому солодкому полоні бажаю тобі, коханий, пробути до самого ранку.

Побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Ніч прийшла і я вже в дорозі…Буду охороняти твій сон на даху, Милий мій, спи спокійно…солодких снів тобі мій найкращий ведмедик!!!

Добрих снів, рідний мій чоловік. Нехай світлі ангели бережуть твій спокій і приносять яскраві, казкові сновидіння, повні добра і любові.

На небо визирнув місяць, а це означає, що ніч відкриває перед тобою своє меню. Обов’язково замов порцію гарних снів, на закуску візьми спокій і умиротворення, а на десерт побалуй себе приємними фантазіями. Доброї ночі, мій дорогий.

Моє серце бажає тобі спокійної ночі. А мої губи цілують тебе перед сном. Надобраніч коханий..

Я полонянкою хочу в це ніч твоєю бути, тебе пестити, тебе любити. Ночі тобі неспокійною бажаю – пристрасною і без краю.

Чорним шоколадом залила ніч вікно, присипляючи людей своєю солодкістю, і ти укутывайся скоріше у затишні обійми свого ковдри і солодко спи до самого ранку.

Коли з світанком ти прокинешся,побачиш промінчик на вікні…

Пообіцяй,що посміхнешся…. і просто згадаєш про мене!!

Коханий! Нехай в цю ніч сон несе тебе в м’якому шкіряному кріслі гоночного автомобіля з гладенькою, як скло, трасі Формули 1. Нехай швидкість руху в твоєму сні суперничає зі швидкістю думки, а солодку мить перемоги наповнить нестримною енергією і силою.

Чекаю поцілунок твій ніжний, солодкий, скоріше хочу тебе обійняти. Тебе люблю я сильно-сильно, мерщій лягай кошеня спати! Солодких снів!

Ночі океан безмежний Тихо поглинув місто. Спокійно спи, Маленький ніжний! Сни прекрасні в дорозі!

Смс побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Мій рідний, нехай наступаюча ніч обернеться для тебе приємним часом безтурботного спокою і безтурботного відпочинку, що несе з собою бадьорість і сили для завтрашніх важливих справ!

Кошеня, мрію заснути під твоїм теплим і м’яким крилом… Обожнюю твій запах, твої поцілунки і ніжності! Добраніч, малюк! Прокинуся і відразу тобі напишу, а поки.. пора спати!

Спи спокійно, солодко-солодко, про мене згадуй, свої оченята закривай, я люблю тебе ти знай.

Давай, я обійму тебе зараз. Поцілую, і попрошу притиснутися до мене… Я так хотіла б, щоб ми, нарешті, спали в одному ліжку… Я знаю, але нічого не можу з цим зробити. І вірю, що обов’язково прийде той день, коли це станеться. А поки, добраніч, любий.

Доброї ночі, коханий! Хочу тобі наснитися, а ти в свою чергу обіцяй, що будеш головним героєм мого красивого, романтичного і незвичайного сну!