Close

Красиві привітання племіннику з днем народження у прозі

Самі красиві привітання з днем народження для племінника тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати рідного племінника.

Привітання племіннику з днем народження своїми словами

Щирі побажання племіннику в день народження

Мій любий і коханий племінник! Вітаю тебе з днем народження і бажаю такого щасливого, доброго і мирного життя, щоб з твого милого обличчя не сходила ніжна посмішка, в очах була радість, а в серці — мир, спокій та гармонія! Успіхів тобі величезних, удачі на кожному кроці, відмінної погоди й весь рік — весняного настрою! Бажаю тобі кохання великого, взаємного, вірного і найкрасивішою! Будь справжнім чоловіком і доброю людиною!

Племяш мій, я не вмію говорити красиві слова. Але я хочу підняти келих вина за тебе. В день твого народження я бажаю тобі міцного здоров’я. Я дуже хочу, щоб ти ніколи не хворів і завжди відчував себе на сто відсотків. Нехай твої друзі допомагають тобі у всьому і ніколи не зраджують тебе. Дружба – велике слово, так нехай у тебе вона буде міцною.

Племінник мій, сьогодні день твого народження. Я хочу від усієї душі привітати тебе з цим чудовим святом. Бажаю тобі багатства матеріального і духовного. Бажаю зустріти на своєму шляху свою єдину половинку. Ще хочу побажати тобі здоров’я та удачі. Нехай зірки тебе оберігають від неприємностей і завжди вказують правильний шлях до щастя.

Дорогий мій племінник, з Днем народження! Ти – такий веселий, активний і життєрадісний – завжди був відрадою не лише для своїх батьків, але і для мене – твоєї тітки. І я вдячна тобі за всі ті позитивні емоції, які ти даруєш! Щиро бажаю, щоб твоє життя було легким і цікавим!

Не можу описати всі свої почуття, які маю до тебе, мій улюблений племінник. В день твого народження я хочу сказати тобі кілька теплих слів. Нехай у світі, де стільки неприємностей і проблем, ти будеш відчувати себе як птах, весь час злітай у гору і долай всі перешкоди на своєму шляху. Мчи у гору і постарайся не думати про неприємності. Нехай вони розтануть, як дим.

Привітати племінника з днем народження

Красиві привітання племіннику з днем народження

Сьогодні свято. Мій племінник відзначає день народження. Тебе бажаю любий, бути вільним духом і веселою душею. Нехай небо допомагає у підкоренні вершин, нехай в житті не буде розлади й болю, бажаю тобі кохання, удачі, щастя і великої сили волі.

Дорогий племінник, будь суворим з підлеглими, але справедливим. Будь лояльним до довкільних, але водночас і вимогливим. Нехай твій неймовірний успіх не кружляє тобі голову, а надихає на підкорення все нових, здавалися недосяжних, висот.

Веселися сьогодні, мій рідний племінник. На честь свого дня народження я вимовлю самі гарні тости й привітання, які тільки є на землі. Хочу, щоб весь світ лежав у тебе під ногами. Щоб ти добивався всього сам і зумів підкорити найвищі вершини своїх мрій і сподівань. Нехай здійсниться все, що загадав.