Close

Прикольні поздоровлення племіннику з днем народження у прозі

Прикольні слова привітання з днем народження для племінника – незабутній подарунок від наших авторів для ваших іменинників. Портал Vitannya.com – зібрав тільки найкращі привітання.

Дорогий племінник, сьогодні настав особливий день. Ми відзначаємо твій День народження. Хочу побажати тобі гідних планів на найближче і віддалене майбутнє, можливість загадати світлі і справді приємні побажання, заслуговують успішної реалізації в реальності. Сподіваюся, що удача неодмінно посміхнеться тобі і вирішить змінити твоє життя, розмалювати її в яскраві фарби. Нехай успіхи супроводжують тебе, а досягнення поставлених цілей виявляється можливим. Готова надавати гідну підтримку для тебе, розуміючи, наскільки важливо отримувати саме такий жест від близької людини. Рідний мій чоловічок, я вірю в те, що тобі неодмінно посміхнеться удача, що дозволяє отримувати максимальну насолоду від життя. Я готова надавати для тебе гідну підтримку, яка є основою для набуття щирого щастя і розуміння шикарних перспектив у майбутньому.

З днем народження, дорогий мій племінник. Хай життя подарує тобі багато можливостей для подорожей по всьому світу, для досягнення великих і бравих перемог у будь-якій сфері діяльності, для реалізації всіх своїх планів, для втілення будь мрії і надії. Бажаю тобі міцного здоров’я, непохитного характеру і щедрою доброти серця.

В цей день народження хотілося б побажати моєму племіннику прожити ще як мінімум стільки ж років, скільки вже прожито. Нехай кожен новий день приносить якісь приємні дрібниці і несподіванки в твоє життя! Бажаю тобі стільки дітей, скільки зірочок на небі. Всього найкращого!

Сьогодні свято. Мій племінник відзначає день народження. Тебе бажаю любий, бути вільним духом і веселою душею. Нехай небо допомагає у підкоренні вершин, нехай в житті не буде розлади і болю, бажаю тобі кохання, удачі, щастя і великої сили волі.

Рідний мій, сьогодні ти на рік подорослішав. На рік порозумнішав, на рік став сильнішим. Бажаю тобі і надалі рости і розвиватися, бути першим завжди і скрізь, бездоганно слухатися батьків. Бажаю, нехай твоє життя буде солодкою і смачною, квітучою і принадно щасливою. А так само бажаю безмежного заразливого оптимізму!

Привітання племіннику з днем народження у прозі

Милий мій племінник, дозволь в день народження побажати тобі виконання самого заповітного бажання, гармонії і радості в твоєму житті. Нехай невдачі не зупиняють тебе на шляху до мети. Будь завжди сильним, мужнім і рішучим.

Сьогодні такий чудовий, сонячний день. Дорогий племінник, нехай все твоє життя буде такою ж сонячною. А ще радій, співай і веселися, бо сьогодні твій день народження. Бажаю тобі великої удачі, міцного здоров’я і повний гаманець грошей.