Close

Привітання племіннику з днем народження у прозі

Класні тексти привітань в прозі з днем народження для племінника тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

Дорогий племяш, твої тітка й дядько вітають тебе з днем народження! Бажаємо тобі не тільки в цей день, але і завжди так само радісно посміхатися і радіти життю. Ми впевнені, що ти виростеш справжнім чоловіком і досягнеш усього, чого забажаєш. А поки бажаємо тобі частіше ласувати морозивом, грати з друзями і отримувати в подарунок іграшки. І звичайно ми прийшли не з порожніми руками. З днем народження племінник.

Веселися сьогодні, мій рідний племінник. На честь свого дня народження я вимовлю самі гарні тости і привітання, які тільки є на землі. Хочу, щоб весь світ лежав у тебе під ногами. Щоб ти добивався всього сам і зумів підкорити найвищі вершини своїх мрій і сподівань. Нехай здійсниться все, що загадав.

З днем народження, дорогий мій племінник. Хай життя подарує тобі багато можливостей для подорожей по всьому світу, для досягнення великих і бравих перемог у будь-якій сфері діяльності, для реалізації всіх своїх планів, для втілення будь мрії і надії. Бажаю тобі міцного здоров’я, непохитного характеру і щедрою доброти серця.

Небіжчик дорогою, з днем народження тебе. Хай життя подарує незабутні моменти і яскраві події. Будь здоровий, красивий, розумний, повний сил, відважний, успішний. Бажаю справжнього щастя, щирої любові та незмінною удачі.

Вітання доброго племіннику з днем народження

Дорогий племінник, сьогодні настав особливий день. Ми відзначаємо твій День народження. Хочу побажати тобі гідних планів на найближче і віддалене майбутнє, можливість загадати світлі і справді приємні побажання, заслуговують успішної реалізації в реальності. Сподіваюся, що удача неодмінно посміхнеться тобі і вирішить змінити твоє життя, розмалювати її в яскраві фарби. Нехай успіхи супроводжують тебе, а досягнення поставлених цілей виявляється можливим. Готова надавати гідну підтримку для тебе, розуміючи, наскільки важливо отримувати саме такий жест від близької людини. Рідний мій чоловічок, я вірю в те, що тобі неодмінно посміхнеться удача, що дозволяє отримувати максимальну насолоду від життя. Я готова надавати для тебе гідну підтримку, яка є основою для набуття щирого щастя і розуміння шикарних перспектив у майбутньому.

Сьогодні свято. Мій племінник відзначає день народження. Тебе бажаю любий, бути вільним духом і веселою душею. Нехай небо допомагає у підкоренні вершин, нехай в житті не буде розлади і болю, бажаю тобі кохання, удачі, щастя і великої сили волі.

Дорогий племінник! Бажаю тобі сонячного світла, усмішок радісних завжди, хороших друзів поруч! Щоб життя твоя була зігріта любов’ю, радістю і теплом!