Close

Привітання племіннику з днем народження зворушливі своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні своїми словами привітання з днем народження для племінника тільки у нас на сайті Vitannya.com.ги. Гарні вірші і проза запамятовується від наших авторів не залишить байдужим

Дорогий мій племяш, з Днем народження! Ти – такий веселий, активний і життєрадісний – завжди був відрадою не лише для своїх батьків, але і для мене – твоєї тітки. І я вдячна тобі за всі ті позитивні емоції, які ти даруєш! Щиро бажаю, щоб твоє життя було легка і цікава!

Живи завжди задоволений життям, не засмучуйся і не знай, що значить смуток. Нехай доля відведе тебе від похмурих думок, і нехай судилося тобі буде знати, що значить справжнє щастя. Светі своїм позитивом і йди на зустріч новим перспективам.

Бажаю постійно відчувати щастя і любов. Живи миттю і нехай кожна мить приносить тільки радість. Сонце наповнює будні енергією, нехай енергія завжди вирує в твоєму серці

Племяш, ми з тобою близькі родичі, а значить, я в курсі твоїх заповітних бажань! Так нехай всі вони стануть реальними подіями. Роби відкриття, пізнавай світ своїми очима, не тримай серце закритим для любові, але не подпускай до себе всіх підряд… Нехай всі святі зберігають тебе на великому життєвому шляху!

З днем народження! Бажаю сили і мужності, стійкості перед примхами долі, цілеспрямованості у вирішенні будь-яких, навіть найскладніших завдань. Нехай чарівність не знає кордонів, а життєвий досвід дається легко і невимушено.

Зворушливі поздоровлення племіннику з днем народження

Нехай, незважаючи на твердість духу і сильний характер, тебе супроводжують чуйність і терпіння. Ми віримо в твій шлях і підтримаємо будь-які починання.

Коханий мій, як же хочу знайти гідні слова для того, щоб привітати тебе, показати, наскільки важливою людиною ти встиг стати для мене. Милий, що ж побажати тобі, адже вимовлені слова неодмінно повинні знайти можливість для свого здійснення?! Хочу побажати щастя і віри у прекрасне майбутнє, розуміння своїх мрій і їх здійснення. Нехай Господь захищає тебе і веде по правильній дорозі життя. Сподіваюся, що ти зумієш зберегти здоров’я, силу та енергію, бажаючи активно розвиватися за життя. Радості і яскравих, приємних емоцій хочу побажати, вірячи в те, що вони неодмінно завітають до тебе. Живи щасливо і без образ, вірячи своїм близьким людям. Хай щастя буде синонімом твоєму житті. Улюблений небіжчик, ти – прекрасна людина, а тому я хочу подякувати долі за тебе. Вір у те, що все буде складатися так, як хотілося б.

Кожен рік нашого життя – неповторний. Кожен пройдений рік зітканий з мільйонів зізнань, ніжних слів, суперечок. У кожному році були важливі зустрічі, бували і прощання. Кожен рік нашого життя робить для нас нові, унікальні відкриття, допомагає нам розвиватися і рости над собою. Ось і пройшов черговий рік твого життя, не варто сумувати, кожний вік гарний, головне вміти знаходити плюси. А плюсів незліченна кількість. Попереду тебе чекає ще ціла життя, а за плечима потужний досвід перемог і поразок, тисячі пройдених доріг, переможених проблем і страхів, десятки веселих, завзятих свят. Що мені хотілося б побажати тобі на День Народження? Тільки одного, щоб твій досвід не пройшов даремно, щоб він допомагав тобі йти новими шляхами і брати нові вершини. Я хочу побажати тобі, щоб тебе оточували значущі, рідні і кохані люди. І щоб ніколи тебе не покидала промениста, дитяча, наївна і чиста усмішка!