Close

Красиві привітання Віктору своїми словами з днем народження

Добрі і позитивні привітання Віктору з днем народження. На сайті Vitannya.com найбільша колекція гарних привітань з днем народження в прозі і смс.

Віктор, сьогодні урочиста подія — твій день народження! Хочемо побажати тобі виконання будь-яких бажань і фантазій. Можливостей отримувати все, що заманеться. Багато радості, будинок — повну чашу і люблячу красуню в додачу. Всіх благ!

Всі ми раді, що сьогодні твій День Народження, Вікторе! Залишайся завжди турботливим чоловіком, хорошим батьком і таким вірним другом, як зараз! Бажаємо тобі щастя, любові і здоров’я, щоб ще не один десяток років говорити тобі такі ж слова!

Переможним кроком йде до тебе День народження, Віктор, нехай виконає твої бажання, нехай нагородить тебе впевненістю та рішучістю у досягненні цілей, нехай життя балує тебе приємними несподіванками, веселими святами, блискучими успіхами, палкими обіймами і п’янкими поцілунками, нехай роки додадуть тобі шарму, грошей і мудрості!

Сьогодні тисячі людей народжуються по всій землі. Сьогодні мільйони святкують свій день народження. Але тільки один з тисячею і мільйонів так дорогий нам. Тільки одному сьогодні ми даруємо свою увагу, привітання і подарунки – це нашому дорогому і шановному Віктору. Вітаємо тебе з Днем народження! І бажаємо тобі найкращих моментів в житті, щастя та успіхів на роботі, особистому житті і у творчості. Нехай у тебе завжди і скрізь все виходить, здійснюються перемоги, купуються друзі, а горе, негода і біда хай обходять стороною. Зі святом, дорогий наш Віктор, з Днем народження!

Віктор! Бажаю тобі підкорити будь-які обставини, досягти найбільш привабливих цілей і бути кращим у всьому. Завжди відважно дивись в обличчя долі і пам’ятай, ти — переможець! З днем народження!

Красиві привітання Віктора з днем народження

Віктор, з святом тебе! Нехай сьогодні у тебе буде чудовий настрій, багато радості і щирих посмішок. Вір в успіх, прагни до досконалості, будь здоровий, красивий і завжди молодий. Щастя, достатку і любові!

Віктор — давньоримський «переможець». Віктор хоробрий, наполегливий і цілеспрямований. Віктор неухильно йде до поставленої мети і завжди перемагає, за що б не взявся. Перемога для Віктора — атрибут просто необхідний. Віктор людина грунтовний і господарський. Вип’ємо за Віктора, у будинку якого всюди відчувається присутність справжнього чоловіка в самому повному розумінні цього слова!

З Днем Народження, Вікторе! Життя — це змагання, тому будь переможцем завжди і у всьому. Будь самим успішним чоловіком у всіх сферах, від роботи і до любові. Бажаю тобі, щоб всі ці успіхи давалися тобі легко і не вимагали віддати щось за них взамін.