Close

Гарні привітання дядькові з днем народження своїми словами

Самі красиві привітання з днем народження для дядька тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати будь-якого чоловіка.

Привітання дядькові з днем народження своїми словами

Зворушливі побажання дядькові з днем народження

Дорогого дядька, я сьогодні від себе і від усієї нашої родини бажаю тобі як слід повеселитися на своєму головному святі! Ми вас цінуємо не за щось, а просто за те, що ви є у нас! Ви завжди бажаний гість у нашому домі, і сьогодні ми бажаємо великого щастя вам і вашій родині, усім нам дуже пощастило, що у нас такий дядько! Нехай у вас буде свято кожен день, або спокійні, у всіх відносинах благополучні будні!

З днем народження, дядько! Сьогодні ми скажемо вам чарівні слова – побажання щастя! А я, крім того, хочу додати вам побажання довгих років, здоров’я,  а також сил і натхнення, щоб об’їхати весь світ! Адже я знаю, що в душі ви волелюбний шукач пригод. Так нехай у наступні роки вам трапиться відкрити, нові чарівні країни, або, щонайменше, невичерпні джерела щастя на все життя!

Сьогодні вітаю з днем народження чесного, доброго, щирого, веселого, розумного чоловіка — мого дядька! Бажаю тобі здоров’я, благополуччя, успіху, поваги і визнання, радості, щастя, любові. Нехай тебе оточують вірні і люблячі люди, нехай життя твоє буде сповнена позитивних емоцій. З днем народження!

Дядько! Ми бажаємо вам душевного тепла, сімейного затишку, улюбленої роботи! Нехай у вашому житті не зустрічається ні біда, ні горе! Ви вже набралися достатньо всього цього! Нехай з ваших вікон завжди лунає ароматний запах  пиріжків, яки з любовью вам напекла жружина! Бережіть один одного, адже ви ідеальна пара! З днем народження дядя!

Сьогодні вітаючи тебе, мені хочеться відзначити те, що мені подобається в тобі , що ти не вмієш сумувати. Ти завжди радієш життю. Ти завжди шукаєш вихід з будь-якого положення. Я бажаю тобі залишатися таким же цікавим, дотепним, ерудованим та освіченим. Мені приємно, що ти мій дядько!

Привітання дядькові з днем народження у прозі

Гарні поздоровлення дядькові з днем народження у прозі

У будь-яку погоду бажаю бути з хорошим настроєм. З будь-якою товщиною гаманця бажаю відчувати себе впевнено. Нехай здоров’я буде міцним. Нехай голова буде ясною. Нехай все складне стане простим і зрозумілим. Приймай мої душевні побажання , ти найкращий дядько на планеті!

Мій дядько, я бажаю тобі бути щасливим у житті. Хай буде в тебе все, що тобі необхідно. Хочеш грошей, нехай будуть у тебе гроші, хочеш любові, хай буде в тебе любов, хочеш щастя – поспішай зробити себе щасливим. Пам’ятай, все в твоїх руках, і ти сам обираєш собі життя!

Дорогий дядько, наш чудовий, добрий і талановитий чоловік, з днем народження тебе! Загадай сьогодні саме сміливе бажання, і хай воно скоріше виповниться. Бажаю забути про тривоги, сподіватися на краще, своїми руками створювати щастя і ділитися ним з близькими!