Close

Мудрі привітання з днем народження у прозі

Зворушливі до сліз привітання з днем народження на порталі Vitannya.com. Обери свій душевний побажання для іменинника у віршах або прозі серед безлічі оригінальних привітань.

Зворушливі побажання з Днем Народження: загальні, душевні, оригінальні, мудрі

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

В одній старій притчі говориться, що одного разу до бога змія приповзла і попросила зробити її прекрасною жінкою, так як їй вже набридло повзати. Вислухав бог змію і перетворив на жінку, сказавши: «Іди і шкода людей». На другий день до бога прилетіла ласкава голубка і теж попросила: «Перетвори мене в прекрасну жінку». І її також вислухав бог і перетворив на жінку, сказавши: «Іди і неси людям добро». З тих пір і живуть у світі дві прекрасні жінки: одна з чорною душею, друга – з білою. У мене немає ні найменшого сумніву, що наша дорога іменинниця і є та сама ласкава і добра голубка. Так давайте ж побажаємо їй багато років життя, щастя і оптимізму!

Одного разу Фортуна вирішила покласти на стіл всі свої блага — корони, великі гроші, маршальські жезли, славу — і, покликавши мудреця, сказала:

— Вибери собі благо.

Він, не метушачись, пробуючи і зважуючи кожне благо, вибрав золоту середину.

Бажаємо нашому ювіляру, щоб у своєму житті він завжди вибирав золоту середину!

Що красномовніше всіх слів? Вчинки. Саме вони говорять про справжніх почуттях і думках, вони сильніше слів і є критерієм істини. А що кажуть вчинки? Що ми, гості, відклали нагальні справи, навели марафет, начистили взуття, наділи парадні сукні, сіли на автобус, потім на метро і приїхали сюди, щоб привітати «новонародженого». А це значить, що він нам дорогий. Зрушимо келихи за нього, за його міцне здоров’я!

Ти – яскравий промінчик в життя своїх рідних і зовсім не дивно, що на твій День народження в будинку немає вільних місць! Прийми і мої вітання в общею щасливу скарбничку! Живи щасливо, любі, мрій і мудро праву своєю долею! Нехай кожен день у тебе починається з посмішки!

З днем народження! Ми всі тебе дуже цінуємо і любимо, і тому до своїх привітань і побажань додаємо щире бажання того, щоб вони були почуті також і на небесах, звідки добрі ангели, почувши наші слова, змогли б принести для тебе побільше любові і удачі, гарного здоров’я і сонячного настрою! І – хай буде в твоєму житті лише щастя!

Мудрі привітання з днем народження у прозі для іменинників

Здоров’я, Щастя, з Днем Народження ! Бажаю твоїм мріям збутися, твоєї вдачі – знаходиться завжди поруч, вказуючи життєвий шлях, нехай цей шлях буде світліше зі сбывшимися мріями, зі сбывшимися надіями, і нехай благополуччя завжди гостює в твоїй душі.