Close

Прикольні жартівливі поздоровлення своїми словами з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Прикольно привітати з днем народження, картинка

Прикольні та щирі привітання на день народження

Вітаємо з днем народження і бажаємо від любові забуття. Хай світяться, як зараз твої очі, хай пурхає, немов у небі твоя душа. Бажаю радості на довгі роки, щоб завжди ти була така весела. Бажаю віри, надії й любові. Нехай мрії здійснюються і бажання виконуються. Бажаю вірних і надійних друзів, і щоб світ став рожевим для тебе скоріше.

Ти лев за життя, а не маленьке кошеня. Завжди умій бути і відчувати себе переможцем. Завойовуй серця, але будь завжди справжнім чоловіком. Будь вірним другом, і з близькими не будь жадібним теплом! Бажаємо, щоб у твоєму житті було все завжди відмінно. Здоров’я щоб ніколи не підводило. Будь сміливим, щоб молодість завжди в твоїх очах грала, і енергія нехай завжди б’є величезним криницею! Бажаю честь і мужність пізнати, зустріти справжню любов і її вірність. За життя йди тільки у гору, не звертаючи з шляху. Намагайся бути краще всіх, удосконалюй завжди свої навички і пізнавай більше нового. Нехай кожен зроблений крок буде з користю, кожна перемога чесною. Тільки так відвідує щастя, тільки чесність люблять віра і любов. А надія щоб тобі ніколи не зраджувала і з тобою пліч-о-пліч йшла!

За штурвалом тримає курс наш безстрашний капітан. У твій день народження сьогодні, це чергова гавань, де можна співати й танцювати. Ми тебе вітаємо, бажаємо завжди тільки попутного вітру в дорозі. Нехай щогли надій міцно тримають вітрила удачі. Бажаємо в будь який шторм і штиль бути незламним і неперевершено обходити усі труднощі перешкод. Нехай твої досягнення даються легко і вправно. Хай буде шлях невразливим і  поведе інші кораблі за собою. Як главі сім’ї, бажаємо прямо тримати кермо, хай хмари ніколи не стоять над головою. Щоб хвилі тільки щастям омивали, світили зірки і падаючи, чули кожне загадане бажання. Щоб сонце світило лагідно і яскраво. Завжди пливіть між хвилями любові і пристрасті, щоб часу не підвладно було щось міняти. Добра і всіх благ бажаємо!

З днем народження. Бажаю не сидіти на попі рівно, а впевнено шукати щасливих пригод на це саме місце, бажаю не влаштовувати істерик по дурницях, а влаштовувати концерти в честь своїх крутих підйомів і супер-ідей.

З Днем народження! Варення тобі смачного, цукерок і тортиків! Тільки не їж занадто багато, а то живіт боліти буде! Здоров’я!! Тримай свій хвіст завжди пістолетом! Нехай тільки позитив і гумор, оточують тебе кожен день! Відпустка – ну звичайно тільки за – кордоном! Ми завжди поруч, ми тут і готові прийти до тебе в будь-яку хвилину!

Прикольні привітання з днем народження своїми словами

Прикольні жартівливі поздоровлення своїми словами з днем народження іменинників