Close

Красиві привітання Артуру своїми словами з днем народження

Зворушливі й ніжні привітання Артура з днем народження та днем ангела. Неймовірно гарні і красиві привітання з днем народження своїми словами і у віршах на сайті Vitannya.com.

Артур! Бажаю кожному твоєму дню пам’ятних приємних подій, довгоочікуваних зустрічей і усміхнених очей дорогих серцю людей. Нехай не скорочуються бажання і можливості кожен день підкорювати все нові Олімпи у всіх сферах життя! Нехай палітра відчуттів, вражень і почуттів поповнюється новими яскравими фарбами!

Дорогий мій Артур! Я сподіваюся, що ті слова, які я зараз тобі скажу, ти запам’ятаєш надовго і будеш їх завжди згадувати і асоціювати зі мною. Друг, не бійся робити помилки, не бійся жити, радіти кожній миті, цінувати його. Ти дуже хороша людина, я вірю і знаю, що ти ніколи не змінишся!

З Днем народження тебе, дорогий наш іменинник – Артурчик! Нехай новий рік твоєму житті принесе тобі тільки світлі, радісні моменти! Нехай всі твої плани здійсняться, а мрії збудуться! Будь самим сміливим, стильним, красивим, веселим і успішним!

З днем народження тебе ми привітати Зібралися тут сьогодні не дарма: Ось ти з нами красивий і статний, Любиш нас, всім даруючи посмішки! Вітаємо тебе і бажаємо, Нехай удача буде лише в дорозі! І до біди та нещастя дорогу Нехай тобі ніколи не знайти! Розкажи іскрометну жарт, Посміхнися в піджаку від кутюр, З днем народження тебе вітаємо, Дорогий наш і славний Артур!

Вітаю тебе, Артуре, з днем народження. Нехай те, чого ти хочеш всім серцем, прийде до тебе так швидко, як це тільки можливо. Бажаю тобі самого кращого дня народження в цьому світі. Нехай же самий кращий свято не обмежиться одним днем, а триватиме ціле життя.

Красиві привітання Артура з днем народження

Хочу привітати дуже хорошої людини Артура з його іменинами! Це – дуже світлий і добрий свято – такий же, як ти сам! Я бажаю тобі, щоб вчинені помилки стали хорошим досвідом, а в подальшому житті добрі справи, зроблені тобою, тільки множилися!

Дорогий Артур, я тебе вітаю з твоїм святом і хочу побажати бравих ідей і світлих думок, високої ерудиції і міцного здоров’я, приголомшливих успіхів і перспективних горизонтів життя, поваги і відмінного настрою.

Артурчик, хороший ти хлопець, З’їж ти ось пиріжок. Ти задоволений всім, слухняний, І всім ти дуже-дуже потрібний. Але трохи замкнутий ти в спілкуванні, Від нас прийми ж ти повагу. Артур, з днем імені тебе я вітаю, Поліпшити свою тобі долю бажаю.

Артурчик, з іменинами тебе! Бажаю тобі багато-багато щастя, везіння, посмішки фортуни, міцного здоров’я та справжнього кохання, яка повинна зігрівати кожного чоловіка протягом всього його життя! Я дуже ціную тебе, дуже люблю, і хочу, щоб наше спілкування ніколи не припинялося, адже таких людей, як ти, треба берегти!