Close

Красиві привітання бабусі з днем народження до сліз своїми словами

Самі красиві привітання з днем народження для бабусі тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюблену бабусю.

Привітання бабусі з днем народження своїми словами

Зворушливі привітання бабусі з днем народження

Бабуся, я хочу побажати тобі насолоджуватися успіхами своїх дітей і онуків. Я хочу побажати тобі не згадувати війну. Нехай у твоїй пам’яті зберігаються приємні спогади. Нехай не буде хворіти ні тіло, ні душа. Святкового тобі настрою, море квітів і більше радісних подій!

Моя бабуся така старенька, що, здається, вона жила ще в ті часи, про які так цікаво розповідала нам, своїм онукам, казки… Сьогодні її День народження, і я з щирого серця бажаю бабусі довгих років, міцного здоров’я, гарного настрою, а також міцної пам’яті, щоб завжди зберігати теплі миті у своєму серці!

Дорога, улюблена наша бабуся, в такий урочистий день хотілося б побажати щастя, добробуту, спокою і бадьорості духу. Нехай заздрять тобі сусідки, дивлячись на те, як ти з онуками граєш у футбол на майданчику. Квітів, здоров’я, шани й поваги тобі.

Сьогодні прекрасне свято Дня народження бабусі, я дивлюся на неї й щиро радію тому, що на її урочисте свято змогла зібратися і наша сім’я, і її старі друзі! Моя бабуся дуже хороша людина, які зуміла пронести через довгі й деколи важкі роки стільки сердечного тепла і безкорисливої любові! В її День народження я бажаю їй і далі, ще довгі роки не змінюватися і, відбираючи у золоту шкатулку спогадів найкращі миті, завжди пам’ятати про те, що з нею родина — і ми любили та завжди будемо її любити!

Бабуся — це чарівне слово. Споконвіку бабуся уособлювала величезну турботу, мудрість і доброту. І наша бабуся наділена всіма цими якостями! Бажаємо тобі, рідна, щоб кожен день життя був наповнений сенсом і теплом, щоб ти продовжувала розвиватися і зберігала здоров’я та оптимізм. Знай, ти неповторна й унікальна, і ми безмежно вдячні тобі за те, що ти є!

Привітання бабусі з днем народження у прозі

Красиві привітання бабусі з днем народження своїми словами

У моєї улюбленої бабусі сьогодні День Народження! Між іншим, це її улюблене свято. Не буду говорити, скільки тобі років виповнюється сьогодні, бо ти не любиш. Але скажу лише те, що я дивуюся тому, скільки в тобі енергії. Ти постійно знаходишся в русі, причому не тільки вдома. Ти постійно згадуєш якісь заходи, виставки, ходиш в музеї й театри, тобто ніколи не сидиш на місці та ведеш дуже активне життя, але при цьому ніколи не скаржишся на втому, на відміну від нас. Ми тобі бажаємо продовжувати в тому ж дусі й завжди знаходити у собі сили, щоб йти до своїх цілей. Я тебе дуже люблю і хочу, щоб ти була щаслива, здорова і кохана! Зі святом, улюблена бабуся! Знай, що ми завжди поруч.