Close

Красиві привітання з днем народження бабусі до сліз своїми словами

Самі красиві привітання з днем народження для бабусі тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюблену бабусю.

Привітання бабусі з днем народження своїми словами

Зворушливі привітання з днем народження бабусі

Бабуся! Це не тільки твоє свято, а й наше, ми продовження тебе і є на цьому світі тільки завдяки тобі. Саме ти вклала частку себе, любові, виховання, світогляду, культури, погляду на життя. Саме ти навчила нас розрізняти що таке добро а що ні, саме ти навчила нас розрізняти справжню дружбу та кохання. Саме ти зробила сім’ю такою, якою вона є, міцною, люблячою, дружньою, з прекрасними традиціями та прекрасними людьми, бо цих людей народила ти і твої діти:-) Бабуся, ми тебе дуже любимо і цінуємо, прийми вітання з днем народження і всі наші найкращі побажання, щоб твоє життя завжди було наповнене лише приємними подіями та людьми. Що залежить від мене, я обіцяю виконати та радувати тебе, якнайчастіше своїми візитами та смішними історіями. Пишаюся бути твоєю онукою. Люблю!

Сьогодні день народження людини, яка мені розповідала казки з самих пелюшок, моєї дорогої бабусі. Бабуся, я хочу привітати тебе з днем народження і сказати, що всі твої казки-повчальні історії я пам’ятаю, і нарешті сенс деяких з них до мене дійшов) У твоїх казках були повчальні історії та цілі світи, завдяки яким я навчилася бачити світ твоїми очима і це прекрансо. Я бажаю тобі в твій день народження багато радості, сміху, усмішок, і щоб так було цілий рік. Бажаю щоб приємні зустрічі були щодня, а дзвінки були тільки з гарних подій.

Сьогодні день народження моєї еем… бабусі. Навіть язик не повертається тебе називати бабусею, тому що людина яка грає у футбол з онуками і виграє, носить звання як мінумум тренер бабуся. Я бажаю тобі сил, витривалості, щоб твоя невгамовна енергія і далі била через край на заздрість сусідам і на радість дідусеві. Вітаю з днем народження бабуся, нехай все завжди крутиться навколо тебе і твоєї енергії, яка всіх заряджає, навіть якщо не на підкорення гір, то точно на те, що треба перекопати 20 сотиків прямо зараз) Любимо тебе дуже!

Сьогодні чудовий день – день народження моєї бабусі! Людини, яка незважаючи на різні періоди в житті змогла пронести і не втратити віру в людей, дива і що все буде добре. Твоєї дивовижної здатності бачити позитив, ми вчилися в тебе з дитинства і не приховую, це дуже допомагає по життю. Сьогодні зібралися за одним столом твої рідні та найближчі друзі, які прийшли привітати тебе і себе з тобою, що ти є в житті кожного з нас і це для нас найбільший подарунок життя. Ми бажаємо тобі багато здоров’я, щоб усі задумані плани виконувалися, а ми допоможемо, якщо треба. З Днем народження бабуся, нехай щодня так сяють твої очі!