Close

Красиві привітання з днем народження бабусі до сліз своїми словами

Самі красиві привітання з днем народження для бабусі тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюблену бабусю.

Бабуся – це острівець мудрості, спокою, стабільності, пиріжків і вареників з вишнею, літа, щастя та захисту навіть від батьків. Бабуся це літо, ягоди, річка, городи, як без них. Бабуся ми тебе дуже цінуємо і любимо, і все, чому вчила нас, ми пам’ятаємо. Бажаємо тобі найкращого, щоб менше засмучувалася і щоб більше раділа. А щоб не сумувала, обіцяємо тобі швидких правнуків.

Привітання бабусі з днем народження у прозі

Красиві привітання бабусі з днем народження своїми словами

Сьогодні улюблене свято моєї бабусі – її день народження! І на відміну від інших людей, вона своє свято любить і навчила нас любити свої дні народження, адже це свято завжди ще як мінімум кількох людей. Бабуся незважаючи, що ти бабуся, твоєї енергії можна позаздрити. Ти завжди все встигаєш, як домашні справи, так і соціальні, одного дня пироги і виставка-легко, змотатися на ринок, а потім увечері звана вечеря, та не питання, закатати огірочки, а потім у кіно, та хто б сумнівався. Твоя енергія приклад для нас, які після офісної роботи вже не готові навіть вийти на вулицю. Нехай твій таємний елексир молодості та енергії не вщухає ніколи, любимо тебе дуже і беремо з тебе приклад щодня! Нехай твоє життя вирує!

У найкращої бабусі у всесвіті, сьогодні день народження! Бабуся, ми тебе цінуємо, любимо, беремо з тебе приклад, робимо все як ти нас вчила, починаючи від справ по дому та рецепту бануша, до церковних дат і свят. Незважаючи на те, що ми іноді тебе змушували нервувати, коли були маленькі, дивись, з нас таки виросли люди і перед сусідами не соромно. З Днем народження дорога бабуся, нехай такий дзвінкий сміх до сліз, як сьогодні, буде щодня, а сил вистачило ще на багато років на правнуків і на пра правнуків. Здоров’я, сили і щоб жучок не їв сходи) Любимо тебе!

Сьогодні світить сонце яскравіше, сміх голосніше, квіти ароматніші, цукерки солодші. А все тому, що день народження у моєї найулюбленішої бабусі. Бабуся вітаю з днем народження, я тебе дуже люблю, бажаю щоб у твоєму житті було так яскраво та сонячно завжди.

Дорога бабуся, вітаю тебе. Дякую тобі за твою ніжність, доброту та розуміння. Дякую, що завжди була на моєму боці і навчила найважливішому в житті. Бажаю тобі довгих років життя та міцного здоров’я. Бабуся, бажаю тобі частіше посміхатися і радіти. Ти робиш цей світ кращим, а нас найщасливішими людьми! Любимо тебе дуже!

Недаремно кажуть, що батьки виховують, а бабуся любить. Так і є, підтверджую, все моє дитинство я була загорнута твоєю любов’ю та турботою. Завдяки тобі я знаю, ким хочу стати, коли виросту – тобою! Нехай у твоєму житті все буде добре і твій довічний оптимізм і доброта ніколи не затьмарюються подіями за вікном та в новинах.