Close

Красиві привітання Михайлу своїми словами з днем народження

Щирі та ніжні привітання для Михайла з днем народження і ювілеєм. Порадуйте іменинника душевним, зворушливим і теплим привітанням. Великий вибір чудових побажань на сайті Vitannya.com.

Не прийнято в цей єдиний свято – День Народження, вважати минулі роки. Вважається, що їх можна співвіднести з валізами, які людина несе з собою рік за роком.. Проте, навіть самі великі валізи одного разу можуть бути заповнені. Тому сьогодні тобі, Михайло, ми бажаємо, щоб валізи, які несеш з собою ти, не були важкі, і щоб їх наповнювали тільки любов, щастя, успіх, благополуччя і успіх.

Михасю, вітаю тебе з днем народження! Хочу, щоб твій внутрішній світ завжди освітлював шлях твоїм друзям і близьким людям!

З днем народження, Михайло. Максимум удачі, Ідеалів щастя, Хороших друзів, Абсолютних успіхів, Щирих почуттів, Легкий шляхів до перемоги бажаю. Будь щасливий і любимо, здоровий і життєрадісний, дорогий Міша.

Привіт, Мишко! Дорогий мій, з днем народження тебе! Приймай від мене побажання у своє свято: нехай щастя тебе знайде, удача стане вірною подругою. І в цій компанії бажаю тобі йти по життю довго і весело! Міш, нехай все у тебе ладиться і складається чудово.

Михайло, я сподіваюся, що це чудове подія принесе вам багато щастя і наповнює ваше серце радістю. Я пам’ятаю вас, коли ви були дуже молоді. Тепер ви дорослі. Час летить. Цінуйте його. Ви дуже особливі для мене, і тому ви завжди повинні посміхатися, тому що ваша посмішка дорога для всіх, хто вас оточує. Я бажаю вам щасливого дня народження. Нехай в цьому році прийде ваш успіх. Ви улюблені, і ви це знаєте. Створіть свічку всіх ваших мрій і запаліть її вогнем свого серця. В цей особливий день я бажаю вам по-справжньому щасливого дня народження. Ви та людина в моєму житті, якого я завжди хочу бачити щасливим. Ви та людина, яка заслуговує всього кращого у своєму житті. Святкуйте свій день народження як свій останній. Нехай ваш життєвий шлях буде сповнений дивовижних несподіванок. З днем народження!

Красиві привітання Михайла з днем народження

Кожен день ми зустрічаємося і знайомимося з людьми, потім забуваємо їх. Але є люди, які залишаються в нашому житті до кінця, і їх ми називаємо друзями. І саме таким значущим людиною для мене є ти Михайло. В День твого Народження хочу побажати океан позитивних емоцій, в який ти зможеш зануритися з головою, і отримувати від цього величезне задоволення. Ну, а що чи хто буде дарувати ці емоції вирішувати тобі.

Михайло, вітаю тебе з днем народження! Іменини – це такий же важливий день, як і день народження! Хочу побажати тобі завжди відзначати це свято не гірше ніж своє народження, так як без янгола-охоронця були б неможливі дні народження! Нехай мине багато років, і ми щороку будемо збиратися за одним столом на честь твоїх іменин!