Close

Красиві зворушливі привітання з днем народження в прозі

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

З днем народження! Бажаю, щоб переповнювали яскраві емоції і геніальні ідеї, щоб супроводжувала удача, щоб захоплювалися колеги, розуміли друзі, щоб поважав начальник, діти слухалися, щоб крутилася голова від успіхів, швидко забувалися невдачі. Щоб завжди вистачало грошей на найсміливіші мрії, а віри в себе — на самі грандіозні плани.

Вітаю з святом народження! Бажаю отримати від життя все: щастя безмежного, відмінного здоров’я, вірних друзів, відмінного настрою, достатку постійного, незмінного успіху та незабутнього відпочинку. Нехай очі завжди сяють радістю, думки завжди будуть ясними, а серце палає від взаємної любові!

Вітаю тебе щиро з днем народження! Бажаю тобі всього самого потрібного для щастя не тільки сьогодні, а завжди по життю: міцного здоров’я, успіху на пару з удачею, зеленого світла завжди по дорозі, любові і радості! А сьогодні перетвори на свято, яскраву п’янку і нестримні веселощі, щоб завтра боліла голова не від прийнятого спиртного, а від надлишку вражень!

Сьогодні – все тобі: квіти, подарунки і слова любові. Ти радієш, наче в дитинстві і томишься в очікуванні загадкового сюрпризу від рідних і друзів. Відчуття радості – це чудово! І, під мелодійний кришталевий дзвін келихів, вже звучить перший тост: Вітаємо з днем народження! Нехай ніколи не збідніє твій дім друзями, а птах щастя частіше заглядає в твоє вікно!

У тебе сьогодні День Народження! Нехай у цей святковий день сама похмура погода перетвориться в яскравий сонячний день, сама похмура людина посміхнеться тобі і скаже добрі слова, всі дороги закриті раніше сьогодні стануть доступні, для вирішення нелюбимих справ відвідає натхнення, твої рідні люди будуть здорові, а вороги ніколи не відвідують твій поріг. І нехай все це дістанеться тобі просто так!

Нехай сьогоднішній день стане для тебе апогеєм удачі, чашею, наповненою радістю, і побалує мішком достатку. Вище ніс і побільше посмішок, бо твоя усмішка — така заразлива для оточуючих людей. З днем народження!

Вітаю з днем народження. Нехай цей день у всіх сенсах стане тільки твоїм, нехай тебе оточують рідні та близькі люди своєю увагою, нехай не тільки гості, але і доля зробить для тебе чудові подарунки, нехай цей рік додасть тобі мудрості і сил, нехай життя твоє стане щасливішим і радіснішим.

Використовуючи привід сказати все, що я думаю про іменинника (цє), заявляю з чистим серцем – день, коли ти з’явився (лась) на світ, має бути святом, тому що з твоєю появою цей світ став кращим. Спасибі за те, що ти любиш жити, ніколи не відмовляєш в допомозі, і збираєш нас разом за цим столом рік за роком. Стіл, як завжди прекрасний і радує достатком, а це говорить тільки про одне – у тебе все гаразд, і це прекрасно.

Листівка привітати з днем народження прозою

Святкові красиві зворушливі слова прозою в день народження