Close

Гарні привітання з днем народження своїми словами до сліз

Щиросердечні вітання з днем народження своїми словами ти знайдеш на сайті Vitannya.com. Щирі і сонячні побажання подарують заряд гарного настрою на день народження.

Нехай усі твої дні будуть наповнені яскравою радістю, позитивним умиротворінням, бурхливими враженнями, новими осяяннями, екзотичними подорожами і переконливими перемогами мудрості. А всі життєві зміни, ми бажаємо сприймати, як цікаві круїзи, які обов’язково закінчаться щасливо і принесуть тільки радість і вдале розв’язання труднощів. У цей день, зустріч з близькими і друзями, наповнює життєдайною енергією усе твоє життя! З днем народження, хай день народження додасть тобі оптимізму і заряду бадьорості на довгі роки!

За твою щирість і душевність хочеться дякувати безмірно! Коли ти смієшся, все навколо охоплюється твоєю радістю! Веселощів тобі у твій день народження і йди по життю з прекрасним настроєм! Бадьорість і оптимізм перемагають невдачі і печалі, і відганяють хвороби! Бережи здоров’я, це головне в житті! Хай щастя нарешті знайде у твоєму серці й домі постійний притулок! Любові тобі безмежною, вона дарує сили і сенс життя! Не приділяй увагу того, що не гідно тебе! Ти заслуговуєш всіх благ і радощів! З Днем Народження! Знай, що поряд близькі люди, які люблять тебе і бажають тобі добра!

Зі святом тебе! Цей день тільки твій. Бажаю нескінченного щастя, удачі, міцного здоров’я, любові, вибухових емоцій. Нехай у тебе завжди буде сила волі і енергія для виконання будь-якого завдання. Любові тобі і поваги з боку близьких, друзів, оточення. Хочу, щоб у твоєму житті відбувалася багато чудових, яскравих, вогняних подій. З днем народження!

Я бажаю, щоб тебе підхопив вируючий потік радості і закрутив у захоплюючому дух вирі щастя. Маленького тобі плоту під назвою «Надія», який завжди винесе до берегів мрії! З Днем народження!

З днем народження! Вітати хороших людей завжди приємно, а такого чудового чоловіка, як ти, — приємно подвійно. Я щиро бажаю, щоб в тебе завжди було достатньо: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплень, кохання, привітань, підтримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих задумів, тільки важливих людей, грошей, почуттів і емоцій, сили, сміливості… Але, головне, щоб у потрібну хвилину в тебе завжди було б те, що тобі потрібно.

З Днем Народження! Бажаю купатися в океані позитиву, жити в радості, не знати горя і зла, завжди мати готівкові та безготівкові! І нехай у твоєму житті завжди присутні три кити: щастя, здоров’я і удача! Нехай вони несуть тебе прямо до удачі і щастя, і ніколи не відпускають!

У твій день народження мені хочеться побажати тобі перемогти всю невпевненість і нерішучість. Хай віра в себе буде у тебе на першому місці. Нехай твої можливості будуть відповідати твоїм бажанням. Хай вірні друзі будуть завжди поруч з тобою. Нехай у твоїй родині усі будуть здорові. Хай щастя не покидає тебе ні на одну хвилину. Нехай свято пройде просто чудово. Вітаю тебе!