Close

Красиві привітання хрещенику з днем народження своїми словами

Красиві привітання хрещенику з днем народження на сайті Vitannya.com. Душевні, милі та справжні
побажання у день народження. Тут ви зможете вибрати привітання які найбільш покажуть вашу любов до хрещеника

Мій милий хлопчик, мій золотий хрещеник! Ще недавно я тримала тебе на руках, а зараз ти сам береш мене за руку при зустрічі. Бажаю тобі в День народження юного цвітіння, відмінного настрою, вірних друзів, щирого щастя! Нехай збудуться твої мрії та найзаповітніші бажання! Будь щасливий!

Вітаю, хрещеник з днем народження бажаю в цьому житті багато добра. У душі й серці багато світла любові та тепла, завжди приймай повороти долі з радістю і честю, бажаю ще чарівної краси та величезного щастя. Хрещеник, знай і пам’ятай, ти завжди можеш мені довіряти, і ділитися усіма своїми подіями, радісними й печальними, я завжди тебе буду поважати та у важку хвилину допоможу!

Бажаю з упевненістю штурмувати будь-які перешкоди на твоєму шляху до щастя, бажаю високої швидкості виконання твоїх мрій, бажаю повної бездоганності і доброї слави у твоїх перемогах і справах. Тебе чекають в житті багато пригод, цінуй кожну мить. Хресний вітає тебе з днем народження, бажає багато всяких благ. Цінуй своїх рідних, у житті треба цінувати усе. Бажаю тобі наш чемпіон, щоб тобі завжди щастило, хрещеник завжди пам’ятай, що ти повинен нести в цей світ добро, щоб ми могли перемогти темряву і зло!

Красиві привітання хрещенику з днем народження

Улюбленому хрещенику на його день народження я бажаю особливого життя, нехай у ньому буде місце не тільки серйозним вчинкам і рішенням справжнього чоловіка, в якого він так несподівано перетворився, але і мріям і прагненням завзятого хлопчаки, яким я бажаю йому завжди залишатися в душі! Нехай у твоєму житті не буде прикрощів та негараздів, нехай твої друзі будуть вірними, а одного разу прийде любов – справжня!

Дорогий хрещеник, нехай твоє життя складається тільки з приємних несподіванок, які обіцяють неймовірну вигоду, нехай янгол-охоронець направляє і підказує правильні рішення, а труднощі й невдачі обходять твій дім стороною, здоров’я нехай ніколи не підводить і завжди залишається приводом для заздрості оточення.

Хрещеник, прийми сердечні вітання з Днем народження. Бажаю завжди бути на висоті, жити в достатку і добробуту. Бажаю досягти того, до чого дійсно прагнеш і серцем і душею. Бажаю багато-багато світлих і радісних днів життя. А так само бажаю знайти принцесу, яка підкорить тебе своєю витонченістю і красою!

Мій славний хрещеник росте, як на дріжджах, от і сьогодні ми відзначаємо його черговий День народження. Ти просто чудовий хлопець, такий енергійний, веселий, завжди сповнений сил, твій сміх змушує посміхатися всіх навколо. Залишайся таким же усміхненим і безтурботним і будь щасливий, малюк.