Close

Побажання чоловікові добраніч своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами добраніч для чоловіка тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим жодного чоловіка

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, жінці

Побажання чоловікові: доброго ранку, доброго дня

Добраніч, мій коханий, мій добрий, вірний ангел-хранитель. Нехай з настанням ночі твої втомлені крила відпочинуть після нелегкого дня. Нехай твоє любляче добре серце залишать всі печалі. Нехай в твій дім ввійде спокій і умиротворення.

Ніч – це час для сну, а не для комп’ютерних ігор, так що навіть не сподівайся, що я тобі дозволю довго засиджуватися за іграми. Я хочу, щоб мій улюблений добре спав і висипався, а то у нього не будуть йти справи належним чином. Я дуже хочу побажати тобі приємній і спокійній ночі, яка подарує тобі приємні сновидіння і хорошу компанію в особі своєї коханої дівчини. Я дуже хочу, щоб ти отримував задоволення від сну, а не втомлювався, тому що ти навіть уві сні думаєш про своїх справах, а це позначається на твоєму самопочутті. Нехай ця ніч буде спокійною, а ще нехай ніякі погані і негативні думки не заважають тобі насолоджуватися своїми сновидіннями. Навіть не думай про те, що я дозволю тобі довго дивитися телевізор. Так що можеш тільки налаштовуватися на довгий і корисний сон. Відпочивай і отримуй задоволення від цієї прекрасної ночі.

Могла б базікати з тобою всю ніч, ніч нещадно змушує нас лягати спати! Гарного сну, мій котик! Спокійної ночі!

Хочеться доторкнуться до твоїх губок і не відриватися від них до жовтих променів сходу сонця.

Ти в мене такий хороший, мій дорогий, але мене дратує те, що ти готовий весь свій вільний час приділяти чого завгодно, але тільки не здорового й потрібного тобі сну. Пам’ятай, що у тебе така відповідальна робота, яка забирає у тебе багато енергії і сил, тому ти повинен хоча б вночі відновлювати свої сили. Зараз же закривай свої очі, тому що вони у тебе вже втомилися від телевізора, від телефону, який ти не випускаєш з рук. Спробуй просто не думати про роботу, тому що ці думки будуть заважати тобі розслаблятися, а ми добиваємося того, щоб твій мозок просто відпочивав. Мені важливо, щоб ти був здоровий і енергійний, а не приходив додому сонний, але при цьому разом того, щоб заснути, сідав за комп’ютер. Я відберу в тебе всі засоби зв’язку на кілька днів, якщо будеш так робити і далі. Доброї ночі тобі. Ось така позитивна нотка тобі.

Побажання чоловікові добраніч своїми словами

Так сумно і самотньо без тебе.. Хочу відчувати твої сильні руки, чути твій оксамитовий голос. Міцного сну, коханий! Спокійної ночі!

Спокійної ночі. Бажаю міцним сном набратися міцних сил, бажаю самої доброї, мрійливою, приємній, затишній, бестревожной ночі. Нехай тобі присниться все хороше, нехай завтра для тебе настане новий день успішного і заможного у всьому чоловіка.