Close

Побажання чоловіка з добрим ранком у прозі

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для чоловіка на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Здрастуй, дорогий та коханий! Ось і ранок настав.. Ніч пролетіла непомітно, сподіваюся, твій день буде вдалим і радісним!

Спасибі тобі, дорогий, за це прекрасний ранок, яке пестить мене твоєю любов’ю. А твої почуття для мене, наче ніжне суфле в чудовому шоколаді ласки, доброти і турботи.

З’являючись на небосхилі, сонце дарує радість світу. А моє сонце — це ти! Нехай же твоє ранок буде самим ніжним, по-справжньому добрим, дарує енергію, надихає на нові справи. І нехай твої посмішка і гарний настрій прокидаються разом з тобою!

Ніжний промінь світанку радує нас своїм приходом. Прокидається сонечко, даруючи тепло і ніжність всім, маленька крапелька роси переливається на сонці перлами. Все радіє приходу нового дня. Він несе нам багато радості, надії і щастя. Доброго ранку, мій найкращий хлопець на землі. Я так хочу, щоб цей ранок був справді добрим, щоб воно принесло вам багато радості і удачі. Нехай сьогоднішній ранок буде чудовим початком дня. Нехай неодмінно здійсниться твоя мрія, а всі печалі і невдачі розчиняться, як ранковий туман.

З добрим ранком, милий, нехай рожевий світанок розбудить тебе сонячним променем, дзвінким співом птахів, свіжим поривом вітру, щоб ти відпочив і бадьорий, натхненний надіями і окрилений моєю любов’ю, йшов назустріч новому дню з посмішкою, з упевненістю, з успіхом і везінням, з радістю в очах і щастям у душі!