Close

Побажання чоловіка з добрим ранком у прозі

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для чоловіка на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Хочу бути вночі, щоб обіймати тебе ніжно і берегти твій сон; бути зіркою, щоб своїм сяйвом висвітлювати тебе і дарувати казкові сни. Але поки що я поцілунком прошепочу тобі: «З добрим ранком, кохана!»

З добрим ранком, лапуля. Ти самий добрий і ласкавий в світі, мій плюшевий ведмедик! З тобою затишно і тепло, хочеться муркотіти. Люблю твої обнімашки. Люблю лежати у тебе на грудях і відчувати, як в душі розливається спокій, а в тілі – млість. Твої поцілунки – найкращі ліки від душевної і фізичної болі. Після знайомства з тобою я забула, що таке депресія. Ти анестезія, як співається в одній пісеньці. Не можу уявити, як я раніше без тебе жила. Я хочу, щоб у твоєму житті все складалося щасливо. Мені радісно, коли ти веселий, і боляче, коли ти сумуєш. Нехай над тобою ніколи не буде похмурих хмаринок, і дощик ніколи не плаче. Хай сонечко тебе цілує на удачу. Ти хороший, і у тебе все повинно бути добре.

Доброго ранку! Хай тобі сьогодні світить добре сонце, дме ласкавий вітер і перехожі посміхаються. Нехай цей ранок принесе тобі удачу, щастя і заряд ентузіазму на весь день!

Ніби соромлячись, тріпоче в небі світанок. Діамантова роса віщує гарний сонячний день. Повітря наповнений свіжим ароматом. Прокидайся швидше, мій хороший і близький друг, мій прекрасний хлопець. Ніжні промені сонечка ніжно торкаються твоєї подушки і бажають тобі доброго ранку. Нехай ранок буде благополучним початком доброго дня. Нехай сьогодні здійсниться твоя заповітна мрія. Нехай добрий ранок подарує тобі гарний і чудовий настрій та надію. Удачі тобі у всьому.

Перший промінь сонця освітлює кожний куточок твоєї кімнати. Його яскраве світло ллється по твоєму мужньому особі. І зараз, коли ти читаєш ці рядки, я з посмішкою кажу тобі – З добрим ранком, кохана!

Побажання чоловіка з добрим ранком

Доброго ранку, коханий. Закінчуй перегляд гостросюжетного блокбастера «Ще 5 хвилин і встаю», вмикай цікавий фантастичний фільм «Бадьорий пробудження» та внеси в програму переглядів добру комедію «Веселий і продуктивний день». Приємних тобі телесеансов!

Ось і ранок настав, мій любий і коханий. Сьогодні був приголомшливий світанок, настільки яскравий і барвистий, як моя любов до тебе. Хочу побачити твою вранішню посмішку, зварити тобі гіркий кави і поцілувати в носик. Нехай твій день буде наповнений тільки позитивними емоціями, і ти зробиш ще один маленький крок до своєї великої мети. З добрим ранком кохана!

Мій прекрасний чоловік, улюблений кожною клітинкою і всією душею, добрий ранок! Нехай цей прекрасний день порадує тебе, принесе дивовижні емоції і зачарує можливостями. Ніжно цілую тебе і бажаю дивовижного дня!