Close

Гарні душевні поздоровлення в прозі з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань

Вітаю з днем народження і хочу сказати, що життя у нас одне і тому не варто чогось боятися, чогось побоюватися або щось залишати в стороні. Бажаю сміливо йти до своїх цілей, бажаю пробувати все, що хочеться, бажаю ніколи не жалкувати про що-небудь і завжди жити, прислухаючись до свого серця і довіряючи внутрішньому поклику.

Від щірого серця  – щастя та здійснення бажань! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує вдачу і прекрасний настрій!

Вітаю з днем народження. Нехай сльози з твоїх очей копають тільки від радості, нехай твоє серце ніколи не дізнається зради і брехні, нехай для тебе відкриється сьогодні новий світ добра і щирості. Ще один рік, ще одна дата, ще одне досягнення. Нехай тобі буде чим пишатися, за що переживати, кого кохати, кому довіритися і з ким залишитися в скрутну хвилину. Бажаю, щоб стежка твого щастя була рівною і нескінченною.

В цей день нехай буде багато щастя та радості, а з цього дня тільки гарні події, відмінні новини і приємні звістки. Хай навіть випадкові перехожі будуть добрими і турботливими, а всі божества світу охороняють здоров’я, домашнє вогнище, близьких людей. Хай лунають святкові пісні, а голосніше за всіх  вітання З Днем Народження.

Сьогодні очікується дуже яскравий і насичений чудовими подіями день, дивовижне свято народження! Я вірю, що твої зворушливі особисті мрії, які вже сформувалися в щирі бажання, здійсняться саме сьогодні. Нехай душевні тости радують твій слух без зупинки, висловлюючи нашу спільну радість від чудесної дати!

Гарні душевні поздоровлення в прозі з днем народження іменинників

Вітаю з днем народження! Щиро бажаю, щоб у тебе все було добре. Щоб ти, мій любий чоловічок, кожною своєю часткою, кожною клітинкою був щасливий. Нехай все прекрасне в цьому світі буде у твоїх ніг. Нехай здійсняться всі мрії та бажання. Таких, як ти — просто немає. Ти втілення ідеального. В твій день народження, бажаю не ховати свої крила, не боятися їх розправити, а показати світу. Використовуй усі свої таланти на повну потужність, щоб підкорити вершини блискучих гір щастя. Бажаю завжди отримувати красиві, дорогі та корисні подарунки, і не тільки від друзів, рідних і близьких, але і від примхливої дами по імені життя. З днем народження!

Нехай буде в цей День прекрасний – в День народження все світле і приємне: океани сміху і веселощів, гори подарунків і радощів, поля чудес і ліси чарівництва! Нехай збуваються бажання сьогодні і все життя! Живи в оточенні насолод, шику і краси! Бажаю, щоб завжди в будинку було тепло, затишно, радісно, мирно, розкішно і чудово! Нехай хвороби і стреси, біди і негаразди обходять долю і рідний дім стороною! Вітаю всім серцем, і любові величезною бажаю, щастя на додачу і суцільних успіхів на великому життєвому шляху!