Close

Побажання жінці добраніч своїми словами

Найбільш урочисті і душевні побажання своїми словами добраніч для жінки тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну жінку.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, чоловікові

Побажання жінці: доброго ранку, доброго дня

Зай, солодких снів! Ми з тобою давно стали одним цілим і пісня “Я це ти. Ти це я про нас! Засипати без тебе тоскно і самотньо, але знаю, що скоро ми будемо разом і я зможу утопити тебе в своїх ніжних обіймах. Нехай тобі присниться щось красиве і романтичне, ніжне і надихаюче. Я тебе дуже люблю і бажаю спокійної ночі* Цілую!

Ну, ось і пройшов черговий день, який уже змінився вночі. Я хочу побажати вам спокійної ночі і сказати, що вам неодмінно потрібно виспатися, щоб набратися сил і енергії. За цей довгий день ви, напевно, втомилися і навіть видихалися, тому я хочу, щоб ви просто відключилися від буденних проблем і питань. Ви неодмінно повинні лягти спати раніше, щоб встигнути добряче виспатися. Не забувайте, що завтра вам знову потрібно буде якомога раніше встати, щоб встигнути зібратися на роботу. Я бажаю вам спокійної ночі, а також найкрасивіших і приємних сновидінь. Нехай завтрашній день подарує вам масу позитивних емоцій і всього самого доброго. Не забувайте, що будь-який ранок треба починати саме з хороших і позитивних думок, тоді день буде продуктивним і успішним. Бажаю вам приємних снів, а також легкого пробудження.

Сонечко, хочу, щоб твій сон був таким же ніжним і солодким, як ти сама. Нехай моїй дитині сняться самі світлі і добрі сни, щоб ти добре відпочила перед завтрашнім днем і прокинулася бадьорою, енергійною і відпочилою. І нехай твої сновидіння будуть настільки ж схожі на казку, як моє життя, коли я поруч з тобою.

Сон — захоплюючий серіал. Нехай сьогоднішня серія захопить тебе приємними емоціями, яскравими епізодами, красивими картинками і добрими історіями. Приємного перегляду, моя дорога.

Любов моя, я посилаю до тебе сон, зітканий з моїх щирих почуттів, лягай швидше в ліжко, щоб не пропустити ні одного чудового миті нічних мрій. І не забудь запросити мене в свої бачення, щоб твої сни були самими барвистими, неймовірними і незабутніми.

Побажання жінці добраніч своїми словами

Ніч вже наполегливо змикає твої повіки і кличе в сон. Спи… До ранку далеко, а значить можна досхочу бродити по просторах царства Морфея, не думаючи про те, що світанок настане дуже швидко…

Кохана, спокійною і доброї ночі тобі! Нехай ця ніч ніжно обійме тебе за плечі і зігріє неймовірною добротою! Зірки нехай обсипають твої вії сріблом ніжності, щоб рано вранці сонце здуло це срібло легким подувом вітру. І нехай тобі присниться моя велика любов, щоб сни наповнили тебе силою і подарували посмішку назустріч приходить дня!