Close

Побажання коханому хлопцю з добрим ранком своїми словами

Найкращі душевні побажання своїми словами з добрим ранком для хлопця тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим ні одного хлопця.

Сонячний промінь торкнеться твого ліжка і повідомить, що настав ранок, що пора прокидатися, адже тебе чекає новий прекрасний день з новими справами і сюрпризами. І навіть якщо тобі не хочеться прокидатися, нічого страшного, поглянь в вікно, послухай цвірінькання пташок, подумай про те, що сьогодні буде чудовий день, і відразу захочеться почати. З добрим ранком.

З першими променями сонця моя любов і ніжність прокинулися думаючи про тебе! Вони розповіли пташці, що де-то мій коханий повинен скоро прокинутися і вони хотіли б нагадати йому про себе. І якщо ти подивишся у вікно, то побачиш пташку, яка принесла тобі від мене ранковий поцілунок і гарний настрій для доброго ранку!

Мій самий ніжний, добросердечний і ласкавий, прокидайся. Доброго ранку, мій дорогий і такий любий чоловік. Я хочу, щоб цей день подарував тобі тільки позитивні емоції, радість і щастя. Здійсни всі задумані плани. Не думай про те, що у тебе щось може не вийти, адже ти в мене самий здібний і талановитий. Вставай, сонце зустрічай і налаштовуйтесь на нові перемоги. У тебе все неодмінно вийде, адже моя віра з тобою.

Прислухайся до пісні ранньої птиці, її трелі ти дізнаєшся мій голос, що співає тобі про кохання, придивися до ранковій імлі, і ти побачиш обриси моїх рук, котрі простягали тобі новий день на долонях, візьми його і будь щасливим.

Нехай ранок бешкетною вітерцем розчинить твоє вікно і розбудить тебе грайливим сонячним промінчиком. З добрим ранком, кохана! Бажаю, щоб тебе переповнювали оптимістичні думки і геніальні ідеї, які ти зможеш днем реалізувати в успішних і позитивних справах.

Побажання коханому хлопцю з добрим ранком своїми словами

Мій пан, смію писати Вам так рано, щоб повідомити, що ранок сьогодні чудовий! Погода прекрасна, справи в порядку, моя любов до Вас безмежна. Немає приводу проспати цей шикарний день! Доброго ранку!

Доброго ранку, мій захисник. Я так рада, що ти у мене є! Тільки ти – моя опора і мій орієнтир. Без тебе я загубилася б у цьому жорстокому світі. Як добре знати, що в світі є людина, на яку можна сподіватися, який захистить і підтримає. Коли ти поруч – нічого не страшно. Ти такий сильний і могутній! З тобою я відчуваю себе маленькою дівчинкою, і мені це подобається. Ти завжди приходиш на допомогу, коли потрібно. Твої мудрі поради не раз виручали мене з життєвих труднощів. Здається, ти знаєш все-все на світі, і це так здорово! Напевно, ти – це все, в чому я впевнена в житті. Тільки ти ніколи не підводиш. «Надійний» – ось, я знайшла слово, щоб назвати тебе! Ти дуже надійний, тільки твоїм широким плечах і мудрим міркувань я довіряю. Спасибі, що ти є.