Close

Побажання дівчині спокійної ночі в прозі в смс

Тільки класні побажання в прозі добраніч для дівчини на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати солодких снів.

Чорним шоколадом залила ніч вікно, присипляючи людей своєю солодкістю, і ти укутывайся скоріше у затишні обійми свого ковдри і солодко спи до самого ранку.

Кохана, сьогодні вночі до тебе прийде чарівний добрий гном, він принесе тобі скринька з хорошими снами! Ти скринька візьми, а з гномом не шалі, відправляй його геть! Добре!?!

Ласкавою ночі, моя рідна! Нехай тебе повільно качає на собі дивний місяць, розвіваючи легку ковдру з хмар з кожним руху і розсипаючи зоряні мрії з твоїх долонь!

Добраніч, моя кохана дівчинка. Нехай ніжний білий льон, м’яке місячне світло за вікном подарують тобі море приємних відчуттів і романтичних снів.

Кохана, хай прийде м’який і солодкий сон, який огорне тебе теплотою. Засинай скоріше, добраніч*

Побажання дівчині спокійної ночі в смс

Його душа бажає тобі спокійної ночі, його губи цілують тебе перед сном. Серце саме підкаже – хто ж, той самий він … Твій Ангел Хоронитель

Всі кішки і тваринки дістають собі подушки! Пирхають, позіхають, солодких снів тобі бажають!

Моя мила, спокійної тобі ночі! Я попрошу ангелів, щоб вони берегли твій спокій всю ніч, поки мене немає поряд. Вони принесуть тобі від мене чудові сни, які ти завтра мені розкажеш.

Я тобі таке розповім! Подивився зараз на небо, а там всі зірки посміхаються… Не віриш? Ну, правда! Виглянь у вікно, вони і тобі посміхнуться. У них такі гарні і ніжні посмішки. Прямо, як у тебе в той момент, коли ти читаєш ці рядки. Добраніч, кохана!

Якщо приснюсь – не прокидайся, побудь зі мною.

Мила, бажаю тобі такий ночі, в якій ти, як повелителька-Місяць, зірками намалюєш собі щастя, яке буде світити тобі не тільки уві сні! А моя любов до тебе буде обрамляти це щастя вічністю!

Нехай світло блискучих зірок оберігає твій спокій, а легкий повітряний покрив темряви і моя любов навівають найрозкішніші, привабливі і чарівні сновидіння! Спокійної ночі!

Маля, сон потрібен для того, щоб відпочити. А буває, що уві сні ти говориш недомовлене днем. Але ти краще відпочинь, щоб завтра з новими силами працювати весь день. Добраніч, кохана!

Мила, бажаю тобі такий ночі, в якій ти, як повелителька-Місяць, зірками намалюєш собі щастя, яке буде світити тобі не тільки уві сні! А моя любов до тебе буде обрамляти це щастя вічністю!

Місяць розсіяним світлом зігріє тебе, легкі вечірні хмари вкриють своєї бахромою, нічні птахи донесуть тепло моїх думок.. Спи затишно)

Побажати дівчині добраніч прозою

Спи спокійно, безтурботно, я приніс скриньку ніжно, там я сни свої тримаю і тобі їх покажу!

Прийми побажання казково спокійною і надзвичайно доброї ночі!

Нехай ніч зіграє для тебе чарівну мелодію відпочинку, приємні звуки розслаблення звучать до ранку, а ніжні ноти блаженства заворожують. Нехай ця чудова музика манить найсолодші сни і світлі мрії. Добраніч, кохана!

Ніч чорною кошкою м’яко ступає по світу, муркочучи під ніс колискову і даруючи довгоочікуваний відпочинок людям. Нехай же ця кішечка буде прихильною до тебе, кохана, і принесе найбільші красиві сни, щоб твій відпочинок був не тільки повноцінним, але і цікавим.

Пупс, лежу і розумію, що тебе дуже не вистачає. Хочеться кожен день засинати разом з тобою, відчувати твій подих, твої руки, вдихати аромат твого волосся.. Спи солодко, солодко і думай про мене 🙂 добраніч!