Close

Красиві зворушливі поздоровлення в прозі з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Світ — це зупинка нашого тимчасового перебування. Бажаю, щоб проміжок часу під назвою «життя» пролетів як можна яскравіше, з максимальною віддачею і всілякими незабутніми моментами. Нехай Ангел-охоронець оберігає від примх невдачі, а щастя стане постійним супутником, не відстаючи від тебе ні на крок! З Днем народження!

Отримуй задоволення від кожного прожитого миті, недарма кажуть «щаслива мить» – я бажаю, що б цю мить був довжиною в життя, а життя була такою довгою, що б можна було побачити дітей своїх онуків. Здоров’я хай буде настільки міцним, що б утримати келих з шампанським у руках, налитий вщерть і не розхлюпувати його ще дуже і дуже багато років.

Зірки горять у небі дуже чудово. Хочеться постійно дивитися в небо і радіти життю. Але, ще я можу дивитися на тебе моя дружина і радіти твоїй присутності в моєму житті. Вітаю тебе від вічно і взаємно люблячого тебе серця. Цілую тебе!

Якщо сьогодні ти раптом захочеш повернутися в дитинство, – візьми свій старий альбом і посидь трохи в тиші! Там стільки спогадів, стільки дорогих тобі і близьких людей! Згадай, що вони для тебе значать! Подумай, може ти з кимось давно не спілкувався, – так зроби собі подарунок на день народження: подзвони їм або напиши! І вам обом буде так приємно від цього! А найголовніше – це поспілкуйся з тими, хто дав тобі життя! Адже це свято для них ще більш важливий, ніж для тебе! Привітай їх, і вони будуть щасливі, до сліз і ти теж! Нехай твоє серце буде чуйним і ніжним! – це моє побажання тобі.

Нехай Бог береже, любов зігріває, мрія не змушує довго чекати, щирість людей теплом овіває, щастя стане дороговказною зіркою, що висвітлює шлях. Надії, віри і любові — три складових успіху, я бажаю придбати. Бажаю, щоб доля допомагала у всіх починаннях, сльози, перетворювалися в дощ, а сенс життя лежав на долоні. Нехай все хороше закарбується в альбомі пам’яті, щоденники життя будуть списані грандіозними подіями, а думки, почуття і слова перебувають у теплі, затишку, добре. Найщиріші та найсвітліші привітання з днем народження, з днем ангела, з святом душі!

З Днем Народження – гарні побажання у прозі

Нехай сьогодні, настав свято, твою душу сколихне величезною хвилею нестримного щастя. І нехай він подарує миті радості і веселощів, щоб ти їх склала в довгі роки щасливого життя. Вітаю тебе з днем, коли світ познайомився з тобою, нехай твоє серце наповниться тільки ніжністю, а образ сяє красою.

Вітаючи з Днем народження, не хочу повторювати все те, чого бажаю тобі з року в рік. Адже моя симпатія до тебе всім відома. Нехай доля радує новизною відчуттів і вражень. Бажаю нових поворотів і тільки приємних, потрібних зустрічей на твоєму шляху. Постійних підйомів і процвітання у всіх сенсах!