Close

Красиві зворушливі поздоровлення в прозі з днем народження

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Давай ті весело відсвяткуємо ваш день народження, згадаємо все хороше що було в минулому році, а всі погані а спогади залишимо у минулому. І нехай наступний рік буде, веселий, успішний і захоплюючий!

Нехай сьогодні і в усі наступні миті життя тебе оточують тільки самі приємні явища! Нехай твоє оточення завжди буде чуйним і розуміючим, нехай навколо творяться дива, і все, що трапляється, завжди трапляється тобі на користь! Переверни сторінку і відкрий двері у світ чудес! Вітаю!!!

День народження завжди несе натхнення і моральне задоволення. Саме в цей день людина може почути безліч позитивних слів в свою адресу. Безумовно, все сказане тобі сьогодні позбавлене перебільшення, адже ти маєш букетом позитивних якостей. Вірю, всі адресовані тобі побажання неодмінно збудуться, а живляться тобою надії втіляться в реальність. Бережи себе і ніколи не сумуй!

Нехай тепло сердець рідних і близьких людей зігріває тебе кожен день, а в цей день особливо, нехай воно завжди несе надію на твою відкриту і добру душу, вселяє впевненість і допомагає дивитися в майбутнє з радісним очікуванням чудес, а також, любити своє сьогодення і неодмінно пишатися ним.

Вітаю з днем народження. Хочу побажати бути потрібною людиною, адже в цьому житті дуже важливо, щоб хто-то без тебе не міг або кому-то було без тебе погано. Так от, нехай у твоєму житті буде не один такий чоловік, який по-справжньому буде тобі потребувати. Бажаю щирості всіх світлих почуттів до глибини душі, бажаю дозволяти своєму серцю насолоджуватися любов’ю і радістю, бажаю завзятої боротьби з життєвими перешкодами і колотнечами, бажаю, щоб після хвилинної бурі наступали щасливі дні спокійного щастя, благополуччя та душевного спокою.

Красиві зворушливі поздоровлення в прозі з днем народження іменинників

У День народження бажаю всіх благ світу, матеріальних та не матеріальних, що б будинок був як повна чаша. Нехай на роботі буде над тобою як можна менше начальників, а підлеглі не чують в тобі душі, кар’єрних сходів нехай не буде, тільки пряма дорога до успіху, справа твоє нехай приносить задоволення тобі і всім людям, для яких ти живеш і працюєш. Ще хочеться побажати тобі гармонії внутрішнього світу з зовнішнім світом. Коли все в твоєму житті будується на взаєморозумінні, любов, успіх і щастя не зможуть обійти тебе стороною, нехай вони стануть не просто гостями в твоєму домі, а назавжди оселяться.