Close

Гарні побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Завжди тільки самі гарні побажання спокійної ночі для хлопця тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Приляж, розслабся, ні про що не думай… Відчуваєш, хтось ніжно цілує твої губи? Не лякайся — це я ніжно цілую тебе перед сном… добраніч, любий!

Коханий мій, нехай ця ніч подарує тобі різнокольорові сновидіння, тишу і спокій, насолода відпочинком, поверне твої розтрачені сили і заповнить запас енергії для прийдешнього дня.

Хай добрий ангел стереже твої сни, милий мій! Бажаю самих яскравих і чудових сновидінь. Нехай вони будуть тільки про мене! Шлю тобі свій пристрасний поцілунок і безмежну ніжність. Спокійної ночі!

Я ніжним поцілунком змушу тебе відпочивати, щоб ти до ранку запасся енергією і силами для підкорення нового чудового дня. Залиш всі хвилювання, коханий, і солодко спи, а я нічний феєю стану оберігати твій сон, щоб ти без перешкод додивився прекрасні сновидіння і прокинувся з радісною посмішкою назустріч новим яскравим подій!

Подивися на годинник – час-то пізніше! Я вже майже заснула, а ти досі не побажав мені доброї ночі. Доведеться на тебе образитися. Снитися тобі сьогодні не буду! А якщо посмеешь з’явитися в моєму сні – стукну подушкою. Ось так-то, любий!

Гарні побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Коханий мій, любий, чудовий і єдиний, бажаю тобі спокійної ночі, найкрасивіших і приємних сновидінь, самого солодкого і чудового ранкового пробудження. Нехай за ніч відновляться твої сили, нехай в голові з’явиться маса ідей для підкорення світових вершин успіху.

На місто опустилася темрява, ще горить світло в деяких вікнах, але місяць та зоряне небо говорять про настання ночі. Я лежу в своєму ліжечку в обнімку з подушкою і скучаю за тобою* З нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб пригорнутися до тебе і ніжно поцілувати! Добраніч, кохана*

Ніч… Загадкова дама, незрозумілі її таємниці. Ніби темним покривалом всіх людей зачарувала. До кожного загляне в гості, щоб сказати добраніч…

Лежачи в ліжку, я уявляю зараз тебе. Що ти робиш: ти читаєш? Спиш? Думаєш? Дивишся телек? А може ти ще бодрствуешь? Дуже сумую, шалено спрагу зустрічі з найкращим чоловіком на землі! Спокійної ночі!

Ти самий чарівний, неймовірний і дивовижний чоловік. Ти подарував мені багато щастя, усмішок і ніжності. Хочу, щоб ми перетворилися в один океан, я не можу забути про тебе і хочу зустрітися уві сні. Спокійною і дивовижної ночі, мій єдиний.

Добраніч, мій любий і коханий, мій солодкий і самий хороший. Я тобі бажаю відмінно виспатися і спостерігати цієї ночі самі добрі і барвисті сни, а з ранку встати з тієї ноги і з невгамовним прагненням зробити новий день святом свого серця і втілення своєї мрії.