Close

Гарні побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Завжди тільки самі гарні побажання спокійної ночі для хлопця тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Приляж, розслабся, ні про що не думай… Відчуваєш, хтось ніжно цілує твої губи? Не лякайся — це я ніжно цілую тебе перед сном… добраніч, любий!

Коханий мій, нехай ця ніч подарує тобі різнокольорові сновидіння, тишу і спокій, насолода відпочинком, поверне твої розтрачені сили і заповнить запас енергії для прийдешнього дня.

Хай добрий ангел стереже твої сни, милий мій! Бажаю самих яскравих і чудових сновидінь. Нехай вони будуть тільки про мене! Шлю тобі свій пристрасний поцілунок і безмежну ніжність. Спокійної ночі!

Я ніжним поцілунком змушу тебе відпочивати, щоб ти до ранку запасся енергією і силами для підкорення нового чудового дня. Залиш всі хвилювання, коханий, і солодко спи, а я нічний феєю стану оберігати твій сон, щоб ти без перешкод додивився прекрасні сновидіння і прокинувся з радісною посмішкою назустріч новим яскравим подій!

Подивися на годинник – час-то пізніше! Я вже майже заснула, а ти досі не побажав мені доброї ночі. Доведеться на тебе образитися. Снитися тобі сьогодні не буду! А якщо посмеешь з’явитися в моєму сні – стукну подушкою. Ось так-то, любий!

Гарні побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Коханий мій, любий, чудовий і єдиний, бажаю тобі спокійної ночі, найкрасивіших і приємних сновидінь, самого солодкого і чудового ранкового пробудження. Нехай за ніч відновляться твої сили, нехай в голові з’явиться маса ідей для підкорення світових вершин успіху.

На місто опустилася темрява, ще горить світло в деяких вікнах, але місяць та зоряне небо говорять про настання ночі. Я лежу в своєму ліжечку в обнімку з подушкою і скучаю за тобою* З нетерпінням чекаю нашої зустрічі, щоб пригорнутися до тебе і ніжно поцілувати! Добраніч, кохана*

Ніч… Загадкова дама, незрозумілі її таємниці. Ніби темним покривалом всіх людей зачарувала. До кожного загляне в гості, щоб сказати добраніч…

Лежачи в ліжку, я уявляю зараз тебе. Що ти робиш: ти читаєш? Спиш? Думаєш? Дивишся телек? А може ти ще бодрствуешь? Дуже сумую, шалено спрагу зустрічі з найкращим чоловіком на землі! Спокійної ночі!

Ти самий чарівний, неймовірний і дивовижний чоловік. Ти подарував мені багато щастя, усмішок і ніжності. Хочу, щоб ми перетворилися в один океан, я не можу забути про тебе і хочу зустрітися уві сні. Спокійною і дивовижної ночі, мій єдиний.

Добраніч, мій любий і коханий, мій солодкий і самий хороший. Я тобі бажаю відмінно виспатися і спостерігати цієї ночі самі добрі і барвисті сни, а з ранку встати з тієї ноги і з невгамовним прагненням зробити новий день святом свого серця і втілення своєї мрії.

Хочу, щоб цю ніч ти провів на ніжному хмаринці, яке пройде і покаже тобі всі земні краси.

Малюк, ніч без тебе здається занадто довгою, але я спробую заснути якомога швидше, щоб відкривши очі вранці, побажати тобі доброго дня! А поки.. добраніч, любимка!

Бажаю доброї ночі сотню разів! Прощання в годину розлуки несе з собою стільки солодкої муки, що до ранку могла б прощатися я…

В цю ніч тебе немає поруч, мені смутно й сумно… я тобі шлю повітряний поцілунок і ночі спокійної бажаю.

Побажати хлопцю добраніч красиво своїми словами

Нехай ця тиха, зоряна ніч подарує тобі, коханий мій, спокій і відпочинок. Нехай зірки своїм дивовижним сяйвом вкажуть шлях твоїм снам, солодким і безтурботним, відкриють дорогу твоїм надіям і очікуванням, нехай навчать, як втілити мрії в реальність. Нехай зірки розповідають тобі всю ніч про мою любов.

Коханий, спокійної ночі, нехай буде мир у душі твоєї, нехай йде геть шум дня, несучи все хвилювання. І тільки один мій голос буде ніжно звучати, пробиваючись до тебе з темряви снів маленькою яскравою зірочкою!

Ніч розсипала зі своєї кошики мільйони діамантів, щоб прикрасити ними чорноту неба, а я хочу, коханий, щоб ти прикрасив мої сни своєю присутністю. Засинай скоріше і приходь. Я чекаю.

Коханий мій, любий, чудовий і єдиний, бажаю тобі спокійної ночі, найкрасивіших і приємних сновидінь, самого солодкого і чудового ранкового пробудження. Нехай за ніч відновляться твої сили, нехай в голові з’явиться маса ідей для підкорення світових вершин успіху.

Той, хто зараз читає це повідомлення, сьогодні уві сні побачить того, хто писав його з щирою любов’ю, ніжністю і теплом. Коханий, подивися на зорі за вікном, може бути, вони зможуть передати тобі, як сильно я люблю тебе! Нехай вони подарують тобі чудові сни на всю ніч!