Close

Гарні побажання дівчині спокійної ночі у прозі

Найгарніші побажання спокійної ночі для дівчини тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати дівчину.

Кохана моя! Хай сон твій буде подібний казці, яскравий і чарівний! А вранці я розбуджу тебе ніжним поцілунком, і ми разом зустрінемо новий день! Спокійною і прекрасної ночі!

Добраніч…Нехай присниться сон, який не потривожить, а залишить після себе солодку знемогу і приємні спогади. Відпочинь до світанку тілом і душею. Для дівчат це важливо, адже краса вимагає якісного сну.

«Спокійної ночі, Солшышко»-шепочу світила, іде за обрій, «До завтра»- мені почулося, як дзвін церковних дзвонів, що кличе нас до молитви, Ну, що ж, помолимося і в сон, віддавшись солодкого Морфея, чого бажати ще зумію, …

Коли настає ніч, прокидається мафія. Темні сили заповнюють місто і вершать свої темні справи. А мій улюблений мирний житель засинає в моїх ласкавих обіймах. Добраніч, любий. Зараз покладу тебе спати і приєднаюся до мафіозі. Та жартую, звичайно. Буду сопіти з тобою поруч.

Мій самий улюблений чоловічок, моя дівчинка, бажаю тобі спокійної ночі! Нехай повітряні хмари вкриють тебе цієї ночі і подарують неймовірно прекрасні сни, стираючи залишки дня і наповнюючи тебе новими мріями і силами. Доброї ночі, маленька!

Гарні побажання спокійної ночі дівчині

Хай буде легким ковдру, нехай буде м’якою ліжко, нехай буде ніжною простирадло! Тобі, кохана моя дівчинка, бажаю так солодко проспати всю ніч до самого ранку. Спокійної ночі!

Нехай ніч накриє тебе своєю безтурботністю, млістю і спокоєм та подарує яскраві, позитивні сновидіння! Я дуже за тобою сумую, міцно обіймаю і цілую, моя хороша!

Нехай ніч перетвориться для тебе, кохана, в чудову казкову пору, оживляющую у сплетіннях снів всі твої мрії. Нехай вона подарує свободу незабутнього польоту твоєї чуйної душі і надихає на звершення твоїх найсміливіших планів і на досягнення високих цілей.

Разом з побажанням спокійної ночі, я відправляю тобі найніжніші обійми і один довгий пристрасний поцілунок на ніч* Солодких снів, малятко!

Кохана! Подивися уважно на шпалери. Тепер знайди на них найкрасивіший квіточку і сфокусуй погляд. Закривай очі і слухай мій гіпнотичний, заколисуючий голос. Я занурюю тебе в солодкий сон. Зараз ти побачиш самі прекрасні, чарівні сни. Твоє тіло розслабиться і прокинеться вже відпочив. А твій відданий гіпнотизер буде міцно обіймати тебе і чекати ранкової зустрічі. Спокійної ночі і добрих тобі снів, рідна.

Зараз вийшов на балкон і зрозумів, як красиво нічне небо і як хочу, щоб ти стояла поруч зі мною, а я тебе обійнявши, зігрівав своїм теплом і ми мріючи про майбутнє милувалися чудовим неба і побачивши падаючу зірку, загадували бажання. Хочу сказати тобі, що скільки зірок не було б на небі, для мене завжди самої чарівної зірочкою на цій планеті будеш ти. Нехай ця ніч стане самій неймовірній і тобі знятися самі найніжніші сновидіння. Нехай у сні тобі насняться всі твої мрії, про яких ти так грезишь, адже ти гідна тільки найкращого і хорошого, а я в свою чергу постараюся докласти всі зусилля, щоб вони збулися.