Close

Гарні побажання чоловікові добраніч своїми словами

Найгарніші побажання спокійної ночі для чоловіка тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати чоловіка.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, жінці

Побажання чоловікові: доброго ранку, доброго дня

Коханий! Я ніколи не хвилююся за твій нічний відпочинок. Адже я знаю напевно, що його ретельно оберігають. Хто саме? Світила на нічному небі ясний місяць і яскраві зірочки. Та й ангел-охоронець завжди знаходиться поблизу, дивиться на тебе з нічного неба і стежить за нічним спокоєм. А я просто хочу тобі розповісти про свою любов. Добраніч, малюк, спи солодко й безтурботно, як маленька дитина. Цілу.

Причина моїх хвилювань, сподіваюся, цієї ночі ти не зможеш заснути. Я постукаю в твої сни, і ми разом зустрінемо новий світанок. Засинай і чекай мене у снах.

Закриваю очі і уявляю, що ти зараз поруч, обіймаєш мене, цілуєш, смішить. З тобою завжди так добре! Добраніч, мій коханий!

Один! Як тільки твоя світла голова торкнеться пишною подушки, забудь про всі турботи суєтного дня і поринь у солодко-безтурботний сон, який неодмінно подарує неперевершену бадьорість і настрій, славний відпочинок і свіжі сили для нових справ! Доброї ночі!

Твої запал і вогонь підкорили мене сьогодні ввечері. Для мене вони незаперечно свідчать про наявність високих достоїнств, тонкому розумі, справжній смак. Стільки приємних вражень ти залишив після сьогоднішньої зустрічі, що мені хочеться швидше заснути в мріях. І тобі бажаю приємних снів, шкода, що не можу скласти тобі компанію і проявити свій вогонь, але скоро ми це виправимо. Добраніч, любий мій!

Гарні побажання чоловікові добраніч своїми словами

Ніч – це портал між реальністю і світом фантастичним світом сновидінь і марень. Для чого потрібен цей портал? Адже людині дуже важко прожити на світі без чудес! А де ще шукати чари і диво, як не у сні?! Ось і знову наступає ніч, швидше засинай і вирушай в іншу реальність. І знай, що я тебе дуже люблю, бажаю доброї ночі і хороших снів.

Милий мій, моя, я тебе дуже сильно люблю. Ти найдорожче що є у мене, і я дуже хочу тобі побажати самий ніжний і спокійний сон. Щоб тобі наснилися білі ведмежата в рожевому заході і охороняли твій сон! Ніжно цілую, міцно обіймаю і дуже дуже шалено люблю тебе!

По тобі зараз сумую, ти вже напевно спиш. солодких снів тобі бажаю. доброї ночі, мій малюк.

Яке чудове нічне небо. Можна дивитися на нього довго – довго. Воно заспокоює, відволікає від усіх проблем. Здається, що мільйони далеких зірок бажають виконати будь-яке бажання. Давай загадає бажання, щоб бути завжди разом, щоб наша любов була такою світлою і яскравою, як ці зірки. Я бажаю тобі, коханий, спокійної ночі, і хочу заснути в твоїх ніжних обіймах. Доброї тобі ночі, і приємного відпочинку. Нехай тобі присняться солодкі, приємні сни. Нехай гарний сон дасть тобі до завтрашнього дня багато бадьорості і гарного настрою.

Добрих снів тобі, друже, повноцінного відпочинку твоєї душі і тіла, приємних відчуттів гармонії й комфорту, щоб завтра ти з бадьорим духом, з відмінним самопочуттям, з прекрасним настроєм йшов упевнено й весело до своїх цілей!

Обійми подушку, коханий, поки мене немає поряд, і ранок не змусить себе довго чекати. Ніч вже запалила для тебе зірки і запросила в гості місяць…

Бажаю тобі, щоб цей вечір був справді добрим, а ніч по-справжньому спокійним. Нехай тобі сняться найпрекрасніші і обов’язково кольорові сни!

Поцілуй мене перед сном, будь ласка. Цей поцілунок допоможе мені не зійти з розуму від любові. Хочу, щоб тобі снилися чудові сни, героїнею яких буду я. Головним героєм – ти…. Спокійної ноченьки, мій малюк.

Моя подушка передає привіт твоїй подушці і запрошує зрушити, як можна ближче, щоб спати було затишно, приємно і солодко. Якщо ви з подушкою прийміть нашу пропозицію, прекрасний відпочинок і розслаблення гарантуємо. Добраніч, любий, і не затягуй з відповіддю.

Настав час, коли я йду за вночі, так як більше не можу перебувати на світлі і в полоні руху. Залишу всі негаразди у вчорашньому дні, саме цим мені подобається ніч-вона стирає погане. Бажаю тобі, мій чарівник, забути про все-все-все і, як і я, зануритися у сновидіння. Солодких снів і до завтра!

Побажати чоловікові добраніч красиво своїми словами

Милий друже, я бажаю, щоб загадкова ніч простягнула міст між заходом і світанком і запросила тебе на казкове рандеву. Бажаю, щоб це побачення було яскравим як зірки і ніжним як місячне світло. Закривай очі і сміливо йди назустріч неймовірному пригоді. Солодких снів!

За вікнами вечір. На темному небосхилі мерехтять самозакохані зірки. Все навколо затихає, і готується до сну. Поступово забувається божевільний ритм дня, пора відпочивати. Ми з тобою розійшлися буквально півгодини тому, а я вже сумую за тобою, мій улюблений. Як шкода, що наша розлука буде тривати цілу ніч. Я так хочу пригорнутися до тебе, мій ласкавий. Але поки що це неможливо, і тому бажаю тобі, мій рідний, доброї ночі і солодких снів. Хай добрий ангел береже твій нічний спокій.

Мій солодкий, мені дуже не хотілося б з тобою зараз розлучатися і далі говорити про все на світі всю ніч, але, на жаль, пора відпочити. Добраніч, моя радість. Сподіваюся, що ми зустрінемося у сні, щоб не розлучатися і на хвилину.

Мій ніжний, ласкавий, розумний і самий улюблений чоловік, бажаю тобі запаморочливих солодких снів. М’якою та затишною тобі ліжечка, мій захисник.

Нехай в твій сон увірвуться вогненні жар-птиці і розпалять у твоїй душі вогонь любові до мене.