Close

Гарні побажання чоловікові добраніч своїми словами

Найгарніші побажання спокійної ночі для чоловіка тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати чоловіка.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, жінці

Побажання чоловікові: доброго ранку, доброго дня

Коханий! Я ніколи не хвилююся за твій нічний відпочинок. Адже я знаю напевно, що його ретельно оберігають. Хто саме? Світила на нічному небі ясний місяць і яскраві зірочки. Та й ангел-охоронець завжди знаходиться поблизу, дивиться на тебе з нічного неба і стежить за нічним спокоєм. А я просто хочу тобі розповісти про свою любов. Добраніч, малюк, спи солодко й безтурботно, як маленька дитина. Цілу.

Причина моїх хвилювань, сподіваюся, цієї ночі ти не зможеш заснути. Я постукаю в твої сни, і ми разом зустрінемо новий світанок. Засинай і чекай мене у снах.

Закриваю очі і уявляю, що ти зараз поруч, обіймаєш мене, цілуєш, смішить. З тобою завжди так добре! Добраніч, мій коханий!

Один! Як тільки твоя світла голова торкнеться пишною подушки, забудь про всі турботи суєтного дня і поринь у солодко-безтурботний сон, який неодмінно подарує неперевершену бадьорість і настрій, славний відпочинок і свіжі сили для нових справ! Доброї ночі!

Твої запал і вогонь підкорили мене сьогодні ввечері. Для мене вони незаперечно свідчать про наявність високих достоїнств, тонкому розумі, справжній смак. Стільки приємних вражень ти залишив після сьогоднішньої зустрічі, що мені хочеться швидше заснути в мріях. І тобі бажаю приємних снів, шкода, що не можу скласти тобі компанію і проявити свій вогонь, але скоро ми це виправимо. Добраніч, любий мій!

Гарні побажання чоловікові добраніч своїми словами

Ніч – це портал між реальністю і світом фантастичним світом сновидінь і марень. Для чого потрібен цей портал? Адже людині дуже важко прожити на світі без чудес! А де ще шукати чари і диво, як не у сні?! Ось і знову наступає ніч, швидше засинай і вирушай в іншу реальність. І знай, що я тебе дуже люблю, бажаю доброї ночі і хороших снів.

Милий мій, моя, я тебе дуже сильно люблю. Ти найдорожче що є у мене, і я дуже хочу тобі побажати самий ніжний і спокійний сон. Щоб тобі наснилися білі ведмежата в рожевому заході і охороняли твій сон! Ніжно цілую, міцно обіймаю і дуже дуже шалено люблю тебе!

По тобі зараз сумую, ти вже напевно спиш. солодких снів тобі бажаю. доброї ночі, мій малюк.

Яке чудове нічне небо. Можна дивитися на нього довго – довго. Воно заспокоює, відволікає від усіх проблем. Здається, що мільйони далеких зірок бажають виконати будь-яке бажання. Давай загадає бажання, щоб бути завжди разом, щоб наша любов була такою світлою і яскравою, як ці зірки. Я бажаю тобі, коханий, спокійної ночі, і хочу заснути в твоїх ніжних обіймах. Доброї тобі ночі, і приємного відпочинку. Нехай тобі присняться солодкі, приємні сни. Нехай гарний сон дасть тобі до завтрашнього дня багато бадьорості і гарного настрою.