Close

Привітання кумі з днем народження зворушливі, своїми словами

Щиросердечні привітання з днем народження для куми своїми словами. Заходь на Vitannya.com – тут зібрано безліч теплих побажань для родичів в день народження.

З іменинами моя золота кума! Нехай ніколи тобі не буде боляче від образи або зради. Я хочу сказати тобі, що ти чудова людина. Нехай у тебе буде багато друзів. Бажаю тобі зустріти свою другу половинку. Хай буде в тебе улюблена справа в житті. Хай твої дні будуть сонячними, яскравими і веселими.

Моїй кумі в день народження бажаю мати вірного супутника, який був би завжди готовий підставити міцне чоловіче плече, підтримати і втішити. Нехай день народження буде незвичайним, чарівним і нехай всі твої плани реалізуються. Нехай над твоєю головою запалиться щаслива зірка, а удача стане вірною супутницею по життю.

Чудова моя кума, чудова жінка, я вітаю тебе з днем народження. Нехай думки будуть тільки про гарне, нехай душа вірить в удачу, а серце — у кохання. Бажаю тобі, люба моя, завжди бути сміливою покорителькою всіх нових висот успіху, веселою мрійницею всіх нових обріїв та добрих надій і впевненою господинею свого чудового життя.