Close

Красиві привітання з днем народження своїми словами до сліз

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

У цей важливий та чудовий день я хочу побажати залишатися молодою, яскравою і сонячною. Нехай усмішка сяє на твоїх губах, обдаровують тебе квітами, сім’я приносить багато позитивних емоцій, кар’єра будується і залишається час на дивовижні пригоди і приємні сюрпризи.

З днем народження! В цей день я хочу побажати тобі всього самого доброго, чистого: комфорту і затишку в оселі, розуміє і люблячого супутника життя, маленьких світлих радощів і досягнення поставлених цілей. Нехай твоє світле і щиро сердечко висвітлює тобі шлях до щастя.

День народження трапляється тільки раз у році, і провести це свято потрібно незабутньо! Я бажаю тобі побільше посміхатися, насолоджуватися увагою гостей і вірити в те, що таких чудових днів і душевних зустрічей з дорогими людьми буде ще чимало! Я бажаю тобі іскристого щастя, вірне кохання, повного благополуччя і виконання будь-яких бажань!

В цей день я вітаю прекрасну молоду жінку з народженням на світ! Нехай чоловік носить тебе на руках. Нехай у домі буде багато сміху, везіння, усмішок і радості. Нехай у твоїй душі завжди буде гармонія, оселиться ніжність. Бажаю тобі завжди бути еталоном жіночності, не тільки зовні, але і внутрішньо.

З особливим почуттям в день народження хочу побажати тобі щасливих років, радості, здоров’я, перемог і просування по службі! Бажаю тобі, щоб все збувалося, щоб тебе знайшли крила слави, а твоє ім’я виявилося у низці великих діячів всій Землі!

Красиві привітання своїми словами до сліз з днем народження іменинників

Я вітаю вас з Днем Народження. Ви знаєте, в такий день прийнято бажати винуватцеві торжества того, що необхідно кожній людині на нашій величезній планеті. Насамперед – це міцне здоров’я, адже якщо його немає, нічого не буде радувати. Я бажаю вам вічно молодого, бадьорого і гнучкого тіла, сильного внутрішнього духу, душевної гармонії і світлого розуму! Чого ще хочуть всі люди в світі? Ну, звичайно ж, кохання. Без неї важко собі уявити повноцінне щастя. Я бажаю вам величезної, просто неземною, пристрасної, найбільш правильною, найбільш глибокою, а головне, взаємної любові. Дуже важко радіти життю, рахуючи копійки, тому я бажаю вам фінансового благополуччя, щоб всі бажання могли реалізовуватися, щоб можливостей завжди було трішки більше ніж бажань. Без чого людині ще не бачиться щастя? Без улюбленої справи, у кожного воно своє. Я бажаю вам, щоб завжди у вас в житті було улюблена справа, яке було б здатне захоплювати вас і розвивати. З Днем Народження!