Close

Красиві привітання Борису своїми словами з днем народження

Дивовижні і незвичайні привітання Борису з днем народження, ювілеєм. Vitannya.com пропонує Вам підбірку самих веселих привітань з гумором. Зарядіть іменинника позитивом.

Борис, залишайся надійною опорою в життя для своїх близьких, використовуючи даровані тобі силу і волю! Зберігай чуйність, але не бійся приймати допомогу від друзів! Наполегливо просувайся за життя, але продовжуй дбайливо ставитися до оточуючих тебе людей! Небеса прихильні сильним – і ти в їх числі!

Борис – Борей, що означає «північний вітер». Зазвичай прийнято вважати, що північні вітри – холодні. Але ти – чудовий, оптимістичний, гарячий, успішний молодий чоловік. Наше бажання, щоб ти залишався таким же завжди! І знай: що ми всі дуже любимо тебе! З Днем народження!

Боря! Вітаємо тебе з цим чудовим днем – днем твого народження! Ми хочемо побажати тобі завжди, у всіх обставинах відповідати бійцівської суті твого імені. Борись, сміливо крокуй до мети, переборюй перешкоди, що трапляються на шляху! Всього самого доброго тобі!

Борисе, вітаю з святом! Щиро бажаю тобі достатку і благополуччя у справах. Міцних сімейних і дружніх відносин. Безліч приводів для радості і гордості. Будь здоровий, раціональний, активний і по-людськи щасливий!

Дивовижний день сьогодні, день твого народження, Борис. Прийми наш ніжний, наш добрий син, привітання з цим чудовим для нас і для тебе святом. Від усього серця, від усієї душі бажаємо тобі, синку, тільки щастя, тільки радості та удачі. Не хворій і не старей. Залишайся таким же лагідним, уважним і чесним, як в дитинстві.

Красиві привітання Борису з днем народження

У нашому житті досить часто трапляються такі незвичні ситуації, які вимагають від нас блискавичного прийняття рішення. І тільки зробивши правильне рішення, ми насправді зможемо зробити все можливе, що тільки можна. Ці слова зараз я кажу зовсім не просто так. Я кажу це для того, щоб ти Борис зрозумів те, що тобі в житті потрібно постаратися подолати всі проблеми, і на самому справі вийти переможцем. І зараз вже настав час мені з тобою попрощатися. Мені насправді хочеться, щоб ти зміг зробити все можливе для того, щоб впоратися зі своїми проблемами. І зараз я скажу тобі про те, що сьогодні прийде до тебе безліч гостей, яких тобі обов’язково потрібно буде прийняти найкращим способом. І хай у тебе все це зробити обов’язково вийде. Вір у мрії, і вони обов’язково для тебе збудуться.

Тільки не кажіть, наш чудовий друг Борис, що ви не любите днів народжень. Ми поспішаємо і просто мріємо вас сьогодні привітати, наш замислений іменинник. Нехай вітання від нас порадує ваш слух, зміцнить вашу гордість, а келих хорошого вина підбадьорить вашу кров. Живіть довго!