Close

Привітання кумі з днем народження зворушливі, своїми словами

Щиросердечні привітання з днем народження для куми своїми словами. Заходь на Vitannya.com – тут зібрано безліч теплих побажань для родичів в день народження.

Привітання кумі з днем народження своїми словами

Душевні  привітання кумі на день народження

Дорога кума! Ну що б я робила, якби у мене не було такої подруги як ти? До кого б я мчала після роботи тільки заради того, щоб попліткувати про керівництво? З ким би я залишила дитину вдома в той час, коли я перебуваю у відрядженні? Саме ти навчила читати нашу доньку і показала їй, як готувати прості страви. Приходь до нас частіше – наш дім завжди відкритий для тебе. З днем народження, мила! Любові тобі і розуміння в твоїй родині.

Вітаю тебе, моя дорога кума, з твоїм радісним днем народження! Нехай всі твої думки, вчинки і бажання будуть наповнені добром і світлом! Нехай всі, хто тебе оточують, не втомлюються дякувати небу за знайомство з тобою! Хай кохання і щастя будуть вірними супутниками на  життєвому шляху!

Дорога кумонько, вірна подруга, турботлива хрещена, доброї душі людина… Я можу довго продовжувати сипати епітетами, описуючи твої позитивні якості. Ти завжди бажаний гість у нашому домі, адже ти несеш тепло і радість. Бажаю тобі величезного щастя, нехай твої очі завжди сяють веселим блиском, а в житті будуть тільки одні приємні моменти. З днем народження рідна!

Дорога кума, з днем народження тебе! Я бажаю тобі безмежного блаженства, сталевого здоров’я, щасливих миттєвостей, радісних новин, приємних друзів і подруг. Що б у твоєму житті не було сліз і розчарувань, тільки позитивні емоції та добрі відкриття.

Прийми мої щирі вітання, люба, в честь Дня народження. Нехай у тебе все буде добре і в сім’ї, і на роботі. Бажаю щасливого життя без болю, розлук і втрат. Бажаю добра, взаєморозуміння, моя ненаглядна кума. Так само бажаю чітких успіхів у просторі творчості, адже ти гідна самих піднебесних висот, похвал і нагород!

Привітати куму з днем народження, картинка

Зворушливі привітання кумі з днем народження

Щиро вітаю тебе, дорога кума, з Днем народження! Скільки подій ми разом пережили, скільки перемогли проблем, але від усіх прикростей нас завжди рятувала наша дружба! Нехай же вона триває вічно!

Кума, поспішаю тебе привітати і в день народження побажати ловити захоплені погляди, співати, веселитися, танцювати. Здоров’я хай до тебе прилипне, і щастя брудно пристає, відмий його і хай у житті воно завжди з тобою йде.

Я з днем народження вітаю, всього чарівного бажаю. Бажаю жити і не старіти душею,  лише молодіти! Бажаю по вуха закохатися і бути витонченою, як тигриця. Я з днем народження вітаю, достатку великого бажаю. Бажаю творчих висот, побачити безліч красот, почути спів райських птахів, і  жити, рідна, без меж!