Close

Побажання коханому хлопцеві добраніч своїми словами

Найбільш урочисті і душевні побажання своїми словами добраніч для хлопця тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим ні одного хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Ти мій самий смачний шоколад, ти мій самий м’який ведмедик! Тільки ти мій самий коштовний діамант! Я розчиняюся в твоєму тілі, немов у морі любові і насолод…

Доброї ночі, мій герой. Нехай твій сон буде глибоким і приємним. Відпочивай спокійно і не думай про тих битвах, які тобі довелося вести сьогодні в нестримної міської гонці. Ти підкорив мене своєю щирістю, ось чому мої думки цієї ночі належать тільки тобі.

Мені без тебе сумно, сиро, і смс понуро я тобі пишу. Хочу в твоїх обіймах потонути, притулитися до твого плеча, відчути запах справжнього чоловіка, який виходить від тебе. Мені дуже тебе не вистачає, спокійної ночі!

Ніч розкриває обійми для самотніх сердець. Але у мене є ти, рідна, і ця думка гріє мене, як затишний плед. Я укутаюсь в нього сильніше і буду думати про тебе, посилаючи тобі найбільш радісні сни… ***

Ти – моя радість, моє божевілля і щастя . Я безмежно вдячна долі за те, що такий світлий промінчик з’явився в моєму житті і зцілив моє поранене серце. Дякую тобі, за те, що робиш мене щасливою. Зараз я хотіла б опинитися з тобою поруч, обійняти, поцілувати тебе. Самої доброї ночі, люблю і сумую.

Побажання коханому хлопцеві добраніч своїми словами

Щастя моє, бажаю тобі добраніч і добрих снів! Хочу, щоб ти був так само щасливий, як я поруч з тобою* Ти зробив моє життя прекраснішим! У відповідь я спробую зробити твою ще прекрасніше! Цілу, обіймаю, скучаю*

Ось і закінчився ще один чудовий день, який ми провели разом з тобою. І починається темна й холодна ніч. Коханий мій, нехай тобі в цю ніч присниться чарівний сон, у якому будемо тільки ми, ми і тільки ми. І коли ти вранці прокинешся, то відразу подумаєш про мене, і твій настрій буде самим кращому з самого ранку. Добраніч, мій улюблений.

Коханий, бажаю тобі спокійної і чарівної ночі! Нехай зірки віднесуть тебе в далекі дали, де є тільки щира радість, вірна любов, справжнє добро і вічне щастя.

Мій рідний, нехай твоя постільна білизна буде такою м’якою, наче пухнаста хмарка! Я хочу, щоб ми не розлучалися навіть уві сні, тому я бажаю, щоб цієї ночі тобі приснився дивний сон, в якому ми будемо подорожувати по зоряному небу і милуватися нічним містом. Зачиняй скоріше оченята і пам’ятай, що ти моє найбільше щастя і моя вічна любов!

Ти поглянь за вікно: сонце давним-давно село і глибока ніч настала. Чому ти не лягаєш спати? Місяць огорнула весь світ темною пеленою. Я хочу побажати тобі приємної ночі, яка обов’язково подарує багато енергії. Нехай завтрашній світанок, який настане після довгої ночі, обов’язково допоможе оцінити результати відпочинку гідно. Пам’ятай про те, що ти справді заслуговуєш відпочинку, спокійного і безтурботного. Я охороняю твій сон, який повинен посприяти появі душевного умиротворення. Нехай особлива ніч не тільки порадує чудовими сновидіннями, але і допоможе провести чудовий день завдяки появі дивовижної енергії, якої обов’язково вистачить для досягнення поставлених завдань. Ти можеш лягати відпочивати, ні про що не замислюючись. Рідний мій, спокійної ночі я бажаю тобі, біжу охороняти твій сон.