Close

Побажання дівчині спокійної ночі милі своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами добраніч для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Кохана моя, добраніч тобі і самих приємних сновидінь. Бажаю, щоб тобі приснився гарний і чудовий острів любові, лазурний берег нашого щастя, наша добра і світла мрія.

Синиця не співає вночі своїх пісень, ластівка не літає по небу, горобчик не в’є гнізда, і ти швидше засинай разом з ними.

Бажаю солодкої ночі, ароматною. Приправленою інтригою і грою. Бажаю ночі я неймовірною. Ну а спокійній вже потім.

І немає прекрасніше вечора в моєму житті, коли ти знаходишся поруч, і у мене є можливість побажати тобі спокійного сну! Доторкнутися до тебе ніжним поцілунком, побачити граціозний вигин твого плеча, потонути в твоєму томної погляді! Як же ти прекрасна перед сном, моя дівчинка! Я бажаю тобі запаморочливих снів і чудових відчуттів у царстві нічного відпочинку! Нехай всі твої мрії та бажання віднесуть тебе в казкову країну сновидінь, де є тільки я і ти! Де гойдалки кохання нас будуть кружляти під небокраєм, а не нашого з тобою щасливого майбутнього! І нехай твої сни обов’язково втілюються у реальність вранці! Люблю твої вії, люблю твої губки, люблю твій шепіт і твої обійми! Засинай, моя радість і спи безтурботно до самого ранку! А вранці тебе розбудить мій ласкавий погляд! І немає прекрасніше ранку в моєму житті, коли ти прокидаєшся поруч, моя краса!

Вчені все б’ються над машиною часу і простору. Думають, що все це абсолютна фантастика! Але це вже давно сама звичайна реальність. Сон – ось найкраща машина часу. Вона переносить нас в інші позамежні світи і самі віддалені епохи. Кохана моя, лягай спати і вирушай у чудову подорож. А кажуть, якщо під подушку покласти хорошу книжку, то ти перенесешься в сюжет до героїв твору. Доброї ночі, моя прекрасна мандрівниця!

Побажання дівчині спокійної ночі милі своїми словами

Якщо б у мене була надздібності, то я перетворився б на невидимку і прибіг до тебе в ліжечко, щоб непомітно для всіх, заснути поруч : ) Я б спав з тобою до пізнього ранку і будив тебе ніжними поцілунками.

Кохана, я сьогодні всю ніч не буду спати і обіцяю начаклувати тобі чудових снів: солодких – як шоколадка, світлих – як зірочка, тихих – як зайченя, ніжних – як хмарка, різнокольорових – як салют, чистих – як сніжок, гарних – як Ти. Люблячий тебе Чарівник.

Моя люба і кохана, добр і ніжної ночі тобі, коли ніч дбайливо вкриває теплим ковдрою з хмар, дбайливо упакованим в зоряний підодіяльник, що сяє неймовірною красою!

Кохана, хочу, щоб ти, засинаючи, згадала ще раз, що я тебе люблю, про це, нехай тобі нагадає м’яке місячне світло і тиха пісня зірок, які сприяють закоханим. Спокійної ночі.