Close

Оригінальні привітання з ювілеєм у прозі

Зворушливі до сліз привітання з ювілеєм на порталі Vitannya.com. Ми підготували для вас тільки найкращі святкові слова для іменинника в його ювілей. Заходьте до нас!

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

Сердечно вітаю Вас з Ювілеєм.

Прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах,

Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Я хочу від усієї душі привітати тебе з Ювілеєм! Це свято має важливе значення для будь-якої людини. Взагалі це слово «ювілей» воно ніби закликає тебе бути набагато більш відповідальною, складною, але, насправді, це всього лише показник того, що ти дорослішаєш, що у тебе такий значний вік. Я хочу привітати тебе і побажати тобі виключно того, що тобі необхідно. Пам’ятай, що попереду тебе чекають непрості випробування, але я навіть не сумніваюся, що ти цього досягнеш. Ти володієш всіма тими якостями, які притаманні лідеру. Нехай так буде завжди в твоєму житті, нехай все у тебе буде виходити. Я щиро вірю в те, що цей рік допоможе тобі в повній мірі реалізувати себе, знайти своє місце в цьому світі. Я дуже пишаюся тобою, я вірю в те, що ти зможеш досягти всіх поставлених цілей. Зі святом!

Кажуть якщо у свій ювілей, загадати найпотаємніше бажання, то до наступного ювілею воно точно збудеться, але є одна умова, треба вірити, щиро в це вірити. І взагалі у нашому житті багато що залежить від віри. Якщо вірити в удачу, вона прийде. Вірить у диво, воно настане. Вірити в казки, вони втіляться. А не вірити в біди і негатив, вони і не прийдуть в твоє життя. Так що твій ювілей я щиро бажаю тобі вірити в удачу, успіх. Загалом, у все тільки хороше, і це швидше за все втілиться в твоїй долі. Завжди прислухайся до свого серця, і воно вкаже правильний напрямок, по якому треба рухатися. Нехай в твій свято, чудеса будуть поруч.

Ювілей-це не просто день народження — це особливе свято, коли хочеться зробити ревізію всіх досягнень і заслуг, а для майбутніх чудових перемог скласти величезний план. Бажаємо, щоб на це завжди бракувало часу, коштів, сил, здоров’я, підтримки всіх рідних людей і самого головного — натхнення!

Нехай Ваша доля буде багатий на круглі дати. Адже кожна з них — це нові підкорені вершини і безцінний життєвий досвід. Нехай же Ваша скарбничка життєвої мудрості збагачується впродовж багатьох десятиліть.

Оригінальні привітання з ювілеєм у прозі для іменинників