Close

Красиві привітання з ювілеєм своїми словами

Красиві і оригінальні привітання з ювілеєм. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі слова. Заходьте до нас частіше!

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

У минулих століттях в аристократів була традиція. Художник малював дворянина в молодості, потім у зрілому віці. І щоб не образити і не образити знатного людини, художник прагнув, щоб між портретами було як можна менше відмінностей. Я бажаю тобі, щоб жодному художнику не доводилося приховувати твої вікові недоліки. Залишайся завжди такою ж красивою, стрункою, граціозною. Нехай ніхто не зможе знайти відмінностей між фотографією твоєї молодості і портретом твоєї зрілості. З ювілеєм!

Ювілей – важлива подія в житті кожної людини, яке буває лише раз у п’ять років. Багато людей не можуть відзначати свої Дні народження, але про Ювілеї ніколи не забувають, бо це особливі дати. Я хочу привітати вас з вашим знаменною подією, а також побажати терпіння і витримки, тому що у вас неймовірно складна професійна діяльність. Але найголовніше те, що ви дійсно знайшли своє покликання в житті. Пам’ятайте, що не кожній людині вдається реалізувати себе і свій потенціал, але ви приємне виключення з правил. Хочу побажати вам продовжувати працювати в такому ж дусі, щоб дійти до ще більш серйозного рівня. Бажаю вам міцного здоров’я, любові і щастя. Нехай це завжди буде присутній у вашому житті, наповнюючи її яскравими барвами і цікавими подіями. Зі святом вас! Нехай все складеться так, як треба.

Ювілей – це особливий день в житті будь-якої людини. Ось сьогодні і ви будете відзначати свій Ювілей, тому тут зібралися всі ваші рідні і близькі, які щиро вітатимуть вас. Я хочу побажати вам міцного здоров’я, яке ніколи не буває зайвим. Ваш спосіб життя взагалі розташовує до того, щоб постійно займатися своїм здоров’ям. Я хочу побажати вам подальших успіхів у своїй нелегкій справі. Ви давно працюєте в специфічній галузі, при цьому досягли величезного успіху. Але я думаю, що попереду вас чекають ще нові і нові перемоги. Я бажаю вам багато позитивних емоцій, багато радісних миттєвостей. Нехай приємних подій у вашому житті буде багато, а ось прикрості не буде взагалі. Бажаю вам тільки того, про що ви самі мрієте. Сьогодні ми будемо гуляти до самого ранку! Вітаю вас! Нехай все буде відмінно!

Раніше було прийнято підбивати підсумки кожну п’ятирічку, ось і у тебе ще одна підійшла до кінця. За плечима – чимало радісних подій, яскравих досягнень і щасливих моментів, а я побажаю тобі перевершити самого себе! Нехай життя буде наповнене блискучими подвигами та грандіозними, чудовими святами, дивовижними людьми, неймовірними відкриттями, цікавими зустрічами! З ювілеєм тебе!