Close

Привітання з ювілеєм 60 років татові в прозі

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм 60 років для папи зібрані на порталі Vitannya.com. Найгарніші побажання не залишать байдужою ні одного батька.

Дорогому і найкращому татові в світі сьогодні виповнюється 60 років. Татку, я тебе вітаю і бажаю продовжувати життя в твоєму стилі: бути справедливим і чесним, гордим і працьовитим, розумним і наполегливим, добрим і відповідальною людиною. Тато, тобі міцного здоров’я і вдалих днів.

Папуличка, з ювілеєм! Спасибі тобі за витрачені нерви, недоспані ночі і за все те, чим ти пожертвував заради сім’ї! Бажаю тобі міцного здоров’я, адже буде здоров’я, буде і все інше. Нехай у твоєму житті буде багато яскравих моментів, і ми зберемося ще через такий час, цією ж компанією, щоб привітати тебе з 120-річчям. Люблю тебе! Спасибі за все!

Папа дорогою, вітаю з твоїм 60-річчям і побажати від усієї душі хочу відмінного здоров’я та впевненості у завтрашньому дні, благополуччя у сім’ї та щастя, вірною удачі на шляху до поставлених цілей і везіння, бадьорого настрою та невичерпного оптимізму.

З кожним роком наші батьки стають старше і мудріше, а ми залишаємося для них маленькими дітьми до самої старості. Сьогодні у нашого батька ювілей і йому вже 60. Як швидко летить час, ще вчора ти вів нас до школи і забирав після уроків. Зовсім недавно ти приходив з батьківських зборів і докоряв за проступки. Здавалося б, нещодавно ти зустрічав з пологового будинку своїх онуків. Але ось сьогодні ти наш ювіляр вирішив відзначити 60-річчя свого життя. Так дивно думати, що кожен рік наближає тебе до старості і тільки тобі зрозуміло це почуття. Ми раді за тебе, що ти зібрав нас у свій ювілей. Бажаємо тобі всього самого світлого. Нехай всі негаразди підуть з твого шляху, і настане пора щастя. Нехай хвороби обходять тебе стороною і бояться наближатися до тебе. Нехай онуки радують тебе своїм дзвінким сміхом. Загалом, з ювілеєм тебе наш найрідніша людина!!!

Так приємно знати, що твої батьки здорові і щасливі. І нехай ти вже давно не дитина, але вони так не вважають і продовжують дбати із завидною постійністю. На кого ми можемо покластися в скрутну хвилину, тільки на батьків. До кого ми біжимо за порадою, звичайно ж, до них. І ось ти розумієш, що вже сам батько, але прихильність, яка залишилася з дитинства, ні як не проходить. Сьогодні у нашого батька ювілей і йому вже 60, вік так скажемо не дитячий. І тому ми розуміємо як дорога кожна хвилина проведена поруч. Хочеться сказати стільки слів, що просто не можеш підібрати слова. Всі думки кудись зникли. Дорогий наш чоловік, спасибі від усієї душі, що дав нам це життя, що став опорою і порадником у багатьох ситуаціях. Будь щасливий у свої 60 років, потіш нас міцним здоров’ям. З днем твого народження!!!

Привітання з ювілеєм 60 років татові в прозі